Otogaza zam geldi

Benzin 50-60 TL olsun da rahat rahat bineyim bu ne trafik arkadas

Saka bir yane arz talep meselesi herkes benzin pahali diye agliyor ama hala aliyor.
Fark ettiyseniz herkes daha ucuz miktarda alıyor. Eskiden 100TL alan kişi şimdi 50TL alıyor en basitinden. Uzak mesafeye yürümeyi savunmayacaksınız değil mi?

Ben gaz kullanmıyorum hiç umrumda değil.

Benzin ve dizele geliyor gelmekte olan tekrar. Kapanın elinde kalıyor resmen. 6 ay önce 350 TL'ye doldurduğum depo şu an kaç liraya dolar bilmiyorum. Artık doldur da demiyorum. Kullandıkça 200 liralık benzin diyorum sadece. Arabama da günlük binmemeye başladım. Bizlere ulaşım hakkı fazla sonuçta. Bizim neyimize işe gitmek için bile araba kullanmak zaten. Bize piramit işçileri gibi 2 litre bira ve ekmek verilse tamam. Eskiden bunu da vermezlerdi diye cartlak sesiyle beyin yakan teyzeler çıkar nasılsa.

Saka bir yane arz talep meselesi herkes benzin pahali diye agliyor ama hala aliyor.

Telefon sahibi olmayı bile lüks gören sizin gibilere ne anlatılabilir. Adam işe gitmek için ya da iş yapmak için o yakıtı almak zorunda. Pes etmek yerine fahiş fiyattan yine yakıt alıyor ama nereye kadar. Sanki yat sahibi birine ahkam keser gibi yine de alıyor diyorunuz. Zorunluluk bu, kişinin kendine en azından bu kadar sayıgısı olmalı.

Son düzenleme:
Ekmek bulamıyorsanız pasta yeyin.

Kraliçe marie antoinette.

Pasta demek he! Porsiyonunu küçült bakim😡
Benzin 50-60 TL olsun da rahat rahat bineyim bu ne trafik arkadas.

Almayıp ta ne yapsın millet, uçarak gidecek hali yok ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı