Otomatik bisiklet takibi yapan saat veya bileklik önerisi

omer.guzel

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,
Google fit kullananlar fark etmiştir otomatik izlemeyi açık bıraktığında gün içinde hiçbir şeye tıklamasam bile bisiklet ve yürüyüş koşu ve aktiviteleri otomatik olarak algılayıp ekliyor. Bunu yapabilen bir bileklik var mı? Ben hiçbir şey yapmasam bile o otomatik ekleyecek.

Merhaba,
Google fit kullananlar fark etmiştir otomatik izlemeyi açık bıraktığında gün içinde hiçbir şeye tıklamasam bile bisiklet ve yürüyüş koşu ve aktiviteleri otomatik olarak algılayıp ekliyor. Bunu yapabilen bir bileklik var mı? Ben hiçbir şey yapmasam bile o otomatik ekleyecek.

Hocam bisiklet bilmiyorum ama bendeki GT2 yürüyüşü otomatik fark edip bana başlatayim mi diye uyarı veriyor ben hiçbir şey yapmasamda. Bu tarz bir şey mi istiyorsunuz?

Hocam bisiklet bilmiyorum ama bendeki GT2 yürüyüşü otomatik fark edip bana başlatayim mi diye uyarı veriyor ben hiçbir şey yapmasamda. Bu tarz bir şey mi istiyorsunuz?
Yok hocam. Hiç Google fit kullandınız mı bilmiyorum. Telefon yanınızdayken ekranını açmadan herhangi bir işlem yapmadan sadece cebinizde tutsanız bile akşam açıp baktığınızda gün içinde koşu yürüyüş ve bisiklet sürüşlerini otomatik takip edip ekliyor. (1 2 yıl önce kullanırken bu şekilde çalışıyordu.)

Yani sormasın bile direk kaydetsin. Ha öyle bir model bilmiyorum ama şu model var egzersizi öneriyor hangi egzersiz olduğunu kendi anlıyor diyorsanız; ya da direk hangi egzersiz olduğunu da başta önerip onayınıza sunuyor diyorsanız onları da duymak isterim.

Hocam bütçe belirtirseniz insanlar daha iyi yardımcı olabilir.
Hocam bu özellik olan en ucuz ürün hangisi ise olur. 1000 2000 lira diyeceğim ama hani dersniz ki o fiyatlarda bulamazsınız bu özellik çok pahalı hangi fiyatlarda bulacağımı da bilmiyorum çünkü. Almayı da düşünüyorum ama almasam bile öğrenmek istiyorum. Öğrenmeyi istememin sebebi bu şeyi bu kadar zor yapan, maliyetli olması mı talep edilen bir şey olmaması mı merak ediyorum çünkü aman aman zor bir iş değil gibi Google fitin android i çalıştıran bir donanımla bu işi yapması.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı