Otomatik Çerez reddetme uzantısı var mı?

Proportionsz

Hectopat
Daha fazla  
Şu ziyaret ettiğimiz sitelerde gazete okumaya bile girsek hemen çerez soruyor. Bunları otomatik reddetme uzantısı var mı?

Teşekkürler.

Bu vardı ancak hala işe yarıyor mu bilmiyorum. Deneyin isterseniz.

Şu ziyaret ettiğimiz sitelerde gazete okumaya bile girsek hemen çerez soruyor. Bunları otomatik reddetme uzantısı var mı?

Teşekkürler.

Otomatik reddetmeyi bilmiyorum fakat otomatik arka planda toplanan verileri silme cookie Auto delete eklentisini deneyebilirsin hem Firefox hem de Google'da var.

Tüm reklam engelleyiciler bunun için bir çerez filtresi sunarlar. Ama belirteyim bazı sitelerde çerezleri kabul veya reddetmeden çalışmadığı oluyor. Sitede gezerken garip bir şey yaşarsan uzantıyı devre dışı bırakıp test edersin.

Ben sana Ublock Origin öneririm. Kaynak tüketimi daha düşük ve daha düzenli güncelleme alıyor. AdGuard filtrelerini barındırıyor. Ayrıca kozmetik filtre sistemi daha iyi. Kozmetik filtre reklamların engellendiği alanları gizlemeye yarıyor.

Konuda çerez bildirimlerini kapatan filtreyi önermedim. Yukarıda bahsettiğim sorunlardan dolayı. Önerdiğim ayaralara ek olarak şu filreyi aç.

2023-10-05_19-05.png

Tüm reklam engelleyiciler bunun için bir çerez filtresi sunarlar. Ama belirteyim bazı sitelerde çerezleri kabul veya reddetmeden çalışmadığı oluyor. Sitede gezerken garip bir şey yaşarsan uzantıyı devre dışı bırakıp test edersin.

Ben sana Ublock Origin öneririm. Kaynak tüketimi daha düşük ve daha düzenli güncelleme alıyor. AdGuard filtrelerini barındırıyor. Ayrıca kozmetik filtre sistemi daha iyi. Kozmetik filtre reklamların engellendiği alanları gizlemeye yarıyor.

Konuda çerez bildirimlerini kapatan filtreyi önermedim. Yukarıda bahsettiğim sorunlardan dolayı. Önerdiğim ayaralara ek olarak şu filreyi aç.

Eki Görüntüle 1967838
U block origin eskiden kullanıyordum ancak son zamanlarda edge üzerinde YouTube da bile çalışmaz olmuştu. Şuana kadar edge için en stabil adguard olduğunu düşünüyorum.

Tekrar bir şans vermeye değer. Eline sağlık bu konuyu daha önce görmüştüm. Ayarlar dosyasını çıktı alsan aslında ayarları tek tek yapmamıza gerek kalmaz. Direkt import eder kullanırız buda benim tavsiyem olsun.

Ön bellek temizleyip tekrar güncellemeyi de deneyebilirsiniz. Ublock Origin bunu kendisi yapması gerekiyor. Bir ara eklerler herhalde. Ön bellek temizliği genellikle sorunları çözüyor.

Ön bellek temizleyip tekrar güncellemeyi de deneyebilirsiniz. uBlock Origin bunu kendisi yapması gerekiyor. Bir ara eklerler herhalde. Ön bellek temizliği genellikle sorunları çözüyor.

Deneyeceğim. Ayarlar dosyasını paylaşmayı denedin mi? Çünkü bu kadar uza ardı ayarları yapmayı birileri istemeyebilir. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı