Otomatik ödeme güvenli midir?

Furkan67Aydin

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Ziraat Bankası vadesiz mevduat hesabı ile verilen otomatik ödeme talimatları güvenli midir? Parayı çekip de ödendi bilgisini kaydetmeme gibi bir durum olur mu?

Cevaplarınız için teşekkürler.

Merhaba, Ziraat Bankası vadesiz mevduat hesabı ile verilen otomatik ödeme talimatları güvenli midir? Parayı çekip de ödendi bilgisini kaydetmeme gibi bir durum olur mu?

Cevaplarınız için teşekkürler.
Genelde Ziraat,İş,Garanti Vs. bankalar Güvenlidir Neye Otomatik ödeme yöntemi verdinizi bilmiyorum detaylı bilgi verebilirsiniz.

TTNET internet otomatik ödeme için.
Şöleki TTnet internet kotalı kullanıyorsunuz (sanmıyorum) aşım ücreti olarak fazla otomatik ödeme ile alabilir buna dikkat edin aynı şekilde kotasız kullanımdada belli aşım ücretleri ile karşılaşabiliyorsunuz Şöle bir yöntem izleyin otomatik ödeme yönteminizi faturanız yansıdıktan ve size mail ile geldikden sonra kontrol edip ertesi gün otomatik ödeme ile ödeyin.

Otomatik ödeme otomatik ödeme yapıyor. Normal ödemeden farkı yok.

16 saat gibi bekletiyor ya ondan dedim gece saat 12 de kaydediyor.
Şöleki TTNET internet kotalı kullanıyorsunuz (sanmıyorum) aşım ücreti olarak fazla otomatik ödeme ile alabilir buna dikkat edin aynı şekilde kotasız kullanımdada belli aşım ücretleri ile karşılaşabiliyorsunuz şöle bir yöntem izleyin otomatik ödeme yönteminizi faturanız yansıdıktan ve size mail ile geldikden sonra kontrol edip ertesi gün otomatik ödeme ile ödeyin.

Sınırsız paket kullanıyorum.

Geri
Yukarı