Otter Browser - Alternatif bir tarayıcı

cengover_ekin

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar. Bugün depolarda gezinirken gördüğüm bir tarayıcıdan bahsedeceğim. Otter Browser.

Sloganı: Controlled by the user, not vice versa.

Tarayıcı Opera 12'nin görünümüne benzer bir görünüm için oluşturulmuş. Sanmıyorum ama böyle bir ihtiyacınız varsa faydalı olacaktır.

Benim için dikkat çeken ve konu açmamı sağlayan şey ise görünümünün KDE masaüstü ortamı ile aynı şekilde olmasıydı. Belki sizlerin de hoşuna gider diye paylaşmak istedim. Tarayıcının özellikleri hakkında pek bilgim yok. Buradaki tek incelemeyi aşağıya bırakıyorum, onu inceleyebilirsiniz. Rehberi hazırlayan @unnamedington teşekkürlerimi iletiyorum.

Genelde RPM kullanan bazı dağıtımlarda depoda da mevcut.

Ekran görüntüsü bıraksaydın iyi olurmuş.
Reklamları bazen engelliyor, bazen engellemiyor.

1617370719088.png
1617370850675.png
Soldaki Dolphin, sağdaki Otter Browser.
1617371090774.png

Merhaba arkadaşlar. Bugün depolarda gezinirken gördüğüm bir tarayıcıdan bahsedeceğim. Otter browser.

Sloganı: controlled by the user, not vice versa.

Tarayıcı Opera 12'nin görünümüne benzer bir görünüm için oluşturulmuş. Sanmıyorum ama böyle bir ihtiyacınız varsa faydalı olacaktır.

Benim için dikkat çeken ve konu açmamı sağlayan şey ise görünümünün KDE masaüstü ortamı ile aynı şekilde olmasıydı. Belki sizlerin de hoşuna gider diye paylaşmak istedim. Tarayıcının özellikleri hakkında pek bilgim yok. Buradaki tek incelemeyi aşağıya bırakıyorum, onu inceleyebilirsiniz. Rehberi hazırlayan @unnamedington teşekkürlerimi iletiyorum.

Genelde RPM kullanan bazı dağıtımlarda depoda da mevcut.

Mozilla Firefox yerine kullanmazdım ancak güzel bir alternatif olmuş. Uygulamanın lisansı nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı