Otto üzerinden sistem toplamak

Bütçe
2000-2400€

Jonas Kahnwald

Kilopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar,
Almanya'da yaşıyorum ve otto üzerinden sistem toplamayı düşünüyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

Ekran dahil demeyi unutmuşum ekran dahil bütçe öyle olmalı rica etsem yardımcı olur musun?
5800X + 4070 Ti sistemler mevcut 1899 Euro'ya aynı sitede. Burası Trendyol gibi bir site galiba. Sinerji, Itopya gibi PC toplayabileceğimiz bir site yok mu?

Son düzenleme:
5800X + 4070 Ti sistemler mevcut 1899 Euro'ya aynı sitede. Burası Trendyol gibi bir site galiba. Sinerji, İtopya gibi PC toplayabileceğimiz bir site yok mu?

Hocam cevaplar için çok teşekkür ederim ancak buradan almak zorundayım. Son kez bana 2000€ aşmayacak şekilde bir kasa ve monitör önerisi yapabilir misiniz kusura bakmayın yoruyorum sizi bütçeyi düşürmek zorunda kaldım.

Merhaba arkadaşlar,
Almanya'da yaşıyorum ve otto üzerinden sistem toplamayı düşünüyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

Sistemi aldıktan sonra BIOS güncellemesi yapman gerekiyor yoksa sistem çalışmaz.

Hocam cevaplar için çok teşekkür ederim ancak buradan almak zorundayım. Son kez bana 2000€ aşmayacak şekilde bir kasa ve monitör önerisi yapabilir misiniz kusura bakmayın yoruyorum sizi bütçeyi düşürmek zorunda kaldım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı