Out of Range Hatası Nasıl Çözülür?

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Out of Range Hatası

Out of Range hatasının sebeplerine ve olası çözümlerine bakıyoruz. Bu yazımızda, kullanıcıların sıklıkla karşılaştığı Out of Range hatasına ve çözüm önerilerine bakıyoruz. Bilgisayarlarımız her zaman aynı kalmaz. Zaman içinde hem donanım, hem de yazılım açısından değişebilir. Yeni bir monitör aldığınızda, yeni bir ekran kartına geçtiğinizde ya da yeni bir sürücü yüklediğinizde, karşınıza çeşitli hatalar çıkabilir. […]

Devamı: Out of Range Hatası Nasıl Çözülür?
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Out of Range Hatası

Out of Range hatasının sebeplerine ve olası çözümlerine bakıyoruz. Bu yazımızda, kullanıcıların sıklıkla karşılaştığı Out of Range hatasına ve çözüm önerilerine bakıyoruz. Bilgisayarlarımız her zaman aynı kalmaz. Zaman içinde hem donanım, hem de yazılım açısından değişebilir. Yeni bir monitör aldığınızda, yeni bir ekran kartına geçtiğinizde ya da yeni bir sürücü yüklediğinizde, karşınıza çeşitli hatalar çıkabilir. […]

Devamı: Out of Range Hatası Nasıl Çözülür?
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Listede olan bütün çözümleri uyguladim Son olarak da DDU Ile sistem ekran karti suruculerini kaldirip tekrar yukledim. Otomatik yeni baslatma sonucunda yine ekte belirttigim out of range hata ekranindayim. Yapabilecegim baska bi sey var mi ? yoksa bu donemde yuksek meblalar odeyerek yeni bi monitor mu almam gerekir ?
Ek: Tv ye bagladigimda bu hatayi almiyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20201126_160739.jpg
    IMG_20201126_160739.jpg
    56,4 KB · Görüntüleme: 22

Yeni konular

Geri
Yukarı