Outlast 1'den mi yoksa Whistleblower'dan mı başlanmalı?

arelyean

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar hazır indirim gelmişken Outlast ve DLC'sini almıştım. İnternette araştırdım da pek anlamadım, sizcee Whistleblower mı başlanmalı Outlast 1'den mi? Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı zamanda geçiyor. Trageri öldürdüğümüz zaman Whistleblower'da kaçarken Tragerin cesedini görüyoruz. Whistleblowerde Chris Walker bizi kovalarken 1. seride Walker ölüyordu.
Hocam, normalde zaman akışında Whistleblower paketi, oyunun daha öncesini anlatıyor. Bunu DLC oyununun başında öğrenebiliyoruz. DLC oyununun ana karakteri olan Waylon Park adlı bir yazılım mühendisinin daha oyunun en başında bilgisayardan birine mail yazdığını ve orada olanlardan bahsettiğini görüyoruz. Maili ise normal Outlast oyununun ana karakteri olan Miles Upshur'a yazıyor. Mantıksal olarak aynı zaman diliminde geçmiyor oyunlar. DLC paket normal oyundan daha önceki bir zamanda geçiyor. Bunu kanıtlayan daha bir çok şey var oyunda.

Hocam, normalde zaman akışında Whistleblower paketi, oyunun daha öncesini anlatıyor. Bunu DLC oyununun başında öğrenebiliyoruz. DLC oyununun ana karakteri olan Waylon Park adlı bir yazılım mühendisinin daha oyunun en başında bilgisayardan birine mail yazdığını ve orada olanlardan bahsettiğini görüyoruz. Maili ise normal Outlast oyununun ana karakteri olan Miles Upshur'a yazıyor. Mantıksal olarak aynı zaman diliminde geçmiyor oyunlar. DLC paket normal oyundan daha önceki bir zamanda geçiyor. Bunu kanıtlayan daha bir çok şey var oyunda.
Hayır. Park, Upshur'a mail attığında Upshur apar topar geliyor. Milse Upshurun arabasından çıkarken maili gözüküyor zaten. Miles olay yerine geldiğinde herşey başlayıp bitmişti. Waylon Park kaçarken onu Warıder kurtarıyor. Warıder aslında tam ölecekken Milesin içine girip kurtulmuştu. Zaten bu yüzden Waylon Parkı kurtardı. Waylon Park kaçarken arabaya bindi ve Warider Miles Upshur'a gönüştü. Herşey birbiri ile bağlantılı. Youtube'de bunu buldum. İzlemeni tavsiye ediyorum benim anlattıklarımın aynısını söylüyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı