Çözüldü Outlast 2'deki Bölüm Nasıl Geçilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
20
Yer
Nordschleife
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi akşamlar arkadaşlar. Uzun zamandır kütüphanemde öylece duran Outlast 2'yi oynamaya başladım. Yaklaşık 5 saat kadarını oynadım. Bizi çarmıha gerip elimize çivi çaktıkları, bir de kameramızı çaldıkları yere kadar geldim. Sorunsa burada başlıyor. Karakter ayıldıktan ve çarmıhtan kurtulduktan sonra bir kamp mekanı geliyor, orada bandaj bulup sarıyoruz ancak ondan sonra nereye gideceğimiz belli değil. Kamptaki bıçaklı adama gözükmeden gidebiliyorum ancak tek çıkış olduğunu düşündüğüm içinden geçilebilen odun var ancak o odunun önünde delinin teki bulunuyor. Kışkırtarak odunun önünden çekilmesi için bilerek hareket yapıyorum ancak yerinden kıpırdamıyor. Yanına gittiğimde veya gizlice oduna girmeye çalışınca tekte öldürüyor. Geri dönüp yol aradığımda ise yukarı çıkan bir kütük görmüştüm ancak üzerine de çıkılmıyor, açısı çok fazla yani çıkılmayacak şekilde düşünülmüş herhalde. Bu kamp alanında sıkıştım kaldım ve her köşeyi didik etmeme rağmen çıkışı bulamadım. Buradan sonra ne yapmam veya nereye gitmem gerekiyor? Oyun orijinal ve yama-mod vs. kurulu değil.

Çözüm
Çarmıha gerildiğin yerden ilerledikten sonra iki kamp ateşi çıkıyor. Sağdaki kamp ateşinin yanındaki çadırın arkasından duvara tırmanman gerek. Duvarda kan ile gideceğin yol çizili zaten. İyi oyunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı