Çözüldü Undertale'da son bölüm nasıl geçilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Limosed

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar, sonunda oyunun sonuna kadar geldim, Asgore'i bağışlayayım derken Flowey ortaya çıktı. Lanet olsun ki bu Allah'ın belasını geçemiyorum. Hile ile veya bug/taktik ile geçme yolu var mıdır? 150den fazla kez denemişimdir. Olmuyor da olmuyor.

Son düzenleme:
Spoiler içine al.

Zaten o boss 1 can bırakıp bir süre sonra öldürmüyor mu? Nasıl geçemiyorsun?

Evet bende ilk gördüğümde aşırı zorlanmıştım. Bazı ataklar yaptıktan sonra fight diye ortada buton çıkıyor. Onun üstüne geldiğinizde bazı sahneler çıkıyor.
Ortada buton çıkıyor çıkmasına da ilk çıkan buton 1 vuruyor. Diğerlerini görecek kadar uzun yaşayamadım bile.

Anlamadım, nasıl?
Savaşırken canın 1'e düşünce hasar alınca ölmüyorsun. Birkaç hasr aldıktan sonra ölüyorsun.

Bazen de üstteki televizyonda kalp çıkıyor, ondan sonra da farklı bir ekran geliyor. Orada ölmek imkansız zaten.

Bir süre sonra da Flowey'in defansı 0'a iniyor. Ondan sonra da ara sıra fight tuşu çıkıyor. Ona bas.

Ortada buton çıkıyor çıkmasına da ilk çıkan buton 1 vuruyor. Diğerlerini görecek kadar uzun yaşayamadım bile.
Evet 1 vuruyor ama 6 kere dayanabilirseniz 6 insan ruhu size yardım ediyor ve ataklarınız güçleniyor. Defansı düştüğü için rahatça öldürüyorsunuz. Can tamlama itemleri çıkıyor arada onlarıda almanız lazım.

Selamlar, sonunda oyunun sonuna kadar geldim, Asgore'i bağışlayayım derken flowey ortaya çıktı. Lanet olsun ki bu Allah'ın belasını geçemiyorum. Hile ile veya bug/taktik ile geçme yolu var mıdır? 150'den fazla kez denemişimdir. Olmuyor da olmuyor.

Ben o kadar YouTuber'dan izledim ve oyunu kendim oynarken tekte geçtim. Oyunda biraz ezberle öldür mantığı olan bosslar var.

ACT yazısı geldiğinde ona basın, ruhlar size yardım ediyor, can gönderiyorlar. Canlar sayesinde hayatta kalıyorsunuz. Sonrasında ruhlar toplanıp size can basıyor, Flowey'in savunması 0'a iniyor ve vurdukça canı azalmaya başlıyor

Geri
Yukarı