Outlast benzeri oyun tavsiyesi

denizgumus1

Centipat
Merhabalar Outlast'ı 2016 da bitirmiştim. Bir kere dün bir kere daha bitirdim hem Outlast'ı hem de Whistleblower'i. Yine aynı kalite korku ve heyecanı aldım oyundan o yüzden Outlast tarzı başka bir oyun arıyorum. Yani Resident Evil gibi değil daha çok kaçmaya odaklı Outlast gibi gece görüş pil toplama saklanma ve bu tarz düşmanların bulunduğu akıl hastanesi, hapishane temalı bir oyun.

egeed

Picopat
Yer
Technopat Sosyal
Merhabalar Outlast'ı 2016 da bitirmiştim. Bir kere dün bir kere daha bitirdim hem Outlast'ı hem de Whistleblower'i. Yine aynı kalite korku ve heyecanı aldım oyundan o yüzden Outlast tarzı başka bir oyun arıyorum. Yani Resident Evil gibi değil daha çok kaçmaya odaklı Outlast gibi gece görüş pil toplama saklanma ve bu tarz düşmanların bulunduğu akıl hastanesi, hapishane temalı bir oyun.
Alien Isolation güzel oyundur, onun dışında yakında Outlast Trials çıkacak ona bakabilirsiniz.

Burak52TR

Kilopat
Makaleler
2
Akıl hastanesi ve kamera temalı değil ama Outlast'tan bile daha çok korktuğum tek bir oyun var o da Alien Isolation. Bu oyunu oynamadan önce en azından Alien(Yaratık) serisinin ilk filmini izlemeni isterim. Sonrasında oyundan alacağın zevk kat kat artacaktır.

Oyunun trailer videosu:

Yukarı