Outlast II'nin üstün başarısı

M1000

Decapat
Makaleler
1
  • Shift tuşuna bastığımızı gerçekten hissettiren bir oyun olmuş.
  • Kan var oyunda.
  • Tecavüz sahneleri çok fazla.
  • Birisi bizi kovalarken koşmamız ve o arada zor bulmacaları çözmemiz etkileyici ve gerilimli.
  • Kameraya mikrofon özelliği gelmiş.
  • Hikayeyi anlatmayı tercih etmemişler onun yerine kağıtlara yazarak okuyoruz. Yapımcılar okumaya teşvik etmesi hoş olmuş.
  • Okul koridorunda koşmamız ve kan görmemiz çok geriyor.
  • Bölüm dizaynı 2-3 seviye atlamış.

9.2/10 çünkü grafikler, animasyonlar, bölüm tasarımları çok kötü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Outlast serisi bana göre oyun değil filmdir. Sebebi şu kullanıcı kararına bırakılan tek bir şey bile yok. Herkes aynı çizgiden bitiriyor oyunu. Çizgisel bir oyun. Keyifsiz bir oyun.

• Kan var oyunda.
  • Birisi bizi kovalarken koşmamız ve o arada zor bulmacaları çözmemiz etkileyici ve gerilimli.
  • Hikayeyi anlatmayı tercih etmemişler onun yerine kağıtlara yazarak okuyoruz. Yapımcılar okumaya teşvik etmesi hoş olmuş.

Son dediğiniz şeyden şahsen en az 2 puan kırardım. Tecavüz sahneleri çok fazla olduğu için 1 puan daha, oyun oldu 6,2 puan.

• Kan var oyunda.

:D

Outlast 2 çok zorlama bir oyun olmuş bana göre, ilk oyunun adından prim yapılmaya çalışılmış. Outlast 2'de çok din zorlaması var. Outlast 1'de bu kadar fazla değildi.

İndirim dışında alınacak bir oyun kesinlikle değil. Yine ilk oyundaki gibi belirli bir süreyi geçtikten sonra neyin nereden çıktığını kestirmeye başlıyorsunuz çok tek düze bir gerilimi var.

Outlast 1 ve DLC'sini yıllar önce oynayıp çok sevmiştim. Gerçekten çıktığı yıla göre çok başarıları bir yapım. Korku oyunu sevmeyen birine bile kendini oynattırıyordu. Outlast 2 ise bana göre başarız ve ilk oyunun iyi yanlarını almamış oyun. 100 üzerinden puan versem Outlast 1'e 82 , DLC'si olan WhistleBLower'a 84 , Outlast 2' ye 68 verirdim.

Outlast 1 ve DLC'sini yıllar önce oynayıp çok sevmiştim. Gerçekten çıktığı yıla göre çok başarıları bir yapım. Korku oyunu sevmeyen birine bile kendini oynattırıyordu. Outlast 2 ise bana göre başarız ve ilk oyunun iyi yanlarını almamış oyun. 100 üzerinden puan versem Outlast 1'e 82 , DLC'si olan WhistleBLower'a 84 , Outlast 2' ye 68 verirdim.
Whistleblower daha korkunç ama Outlast 1'i daha çok seviyorum nedense.

Yeni konular

Geri
Yukarı