Outlook şifresi yüzünden sisteme girememek

Utinax

Hectopat
Arkadaşlar benim bilgisayarımda klavye ile herhangi bir Windows yerine bir şey yazılmıyor (örneğin arama çubuğu vs.) Ve bu sorunu bilgisayar açıldıktan sonra hallediyordum. Fakat şimdi Windows benden Outlook hesabına oturum açmamı istiyor ve ben de haliyle şifremi giremiyorum, klavye çalışmıyor çünkü. Öylece kalakaldım ekranı izliyorum sadece. Ne yapmam gerek, bir çözüm önerir misiniz?

Not: Ekran klavyesi çalışıyor fakat o da şifre girme bölümüne işlemiyor.

Son düzenleme:
Arkadaşlar benim bilgisayarımda klavye ile herhangi bir Windows yerine bir şey yazılmıyor (örneğin arama çubuğu vs.) Ve bu sorunu bilgisayar açıldıktan sonra hallediyordum. Fakat şimdi Windows benden Outlook hesabına oturum açmamı istiyor ve ben de haliyle şifremi giremiyorum, klavye çalışmıyor çünkü. Öylece kalakaldım ekranı izliyorum sadece. Ne yapmam gerek, bir çözüm önerir misiniz?
Ekran Klavyesi'ni açmak için:
(Fare kullanıyorsanız, ekranın sağ alt köşesinin üzerine gelin, fare işaretçisini yukarı kaydırın ve Ara'ya tıklayın.) Arama kutusuna ekran klavyesini girin ve ardından ekran klavyesi 'ne dokunun veya tıklatın.

Ekran Klavyesi'ni oturum açma ekranından açmak için oturum açma ekranının sağ alt köşesindeki Erişim Kolaylığı düğmesini ve ardından Ekran Klavyesi'ni seçin.

Şifreyi herhangi bir yere yazıp (Chorme arama çubuğu , word belgesi vb.) oradan kopyalayıp yapıştırabilirsin. Veya ekran klavyesini kullanabilirsin.

Ekran klavyesini denedim fakat o da şifre bölümüne işlemiyor. Ve chrome'a falan da yazamıyorum çünkü karşımda sadece bu ekran var. Direkt olarak pc açılmıyor yani.

Dosya Ekleri

• IMG-20210501-WA0020.jpg
    IMG-20210501-WA0020.jpg
    75,8 KB · Görüntüleme: 27
Hocam şifre kısmını tam bilmiyorum ancak sistem açıkken Windows içinde klavye kullanmanız gerekirse Windows tuşu + R tuşlarına basıp gelen yere "ctfmon.exe" yazın. Artık yazabilmeniz gerekir. Ancak her yeniden başlattığınızda tekrar yapmanız gerekir. Bende de oluyordu format attıktan sonra geçti.

Hocam şifre kısmını tam bilmiyorum ancak sistem açıkken Windows içinde klavye kullanmanız gerekirse Windows tuşu + R tuşlarına basıp gelen yere "ctfmon.exe" yazın. Artık yazabilmeniz gerekir. Ancak her yeniden başlattığınızda tekrar yapmanız gerekir. Bende de oluyordu format attıktan sonra geçti.
Hocam sorun şurada ki sistem açık değil. Giriş yapamıyorum.

Geri
Yukarı