Overclock odaklı AMD tabanlı sistem tavsiyesi

Umarım Beğenirsin sistemi fakat intel toplarsanız daha iyi olur.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    35,8 KB · Görüntüleme: 595
Arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum. Benim merak ettiğim şey fx 8300 ile fx 8320 aradaki fiyat farkı performansda hissedilir mi? Çünkü fx 8300' ın overclock performansı daha iyi diyor çoğu forumda.

Evet zaten öyle. FX 8300 hem overclock performansı daha iyi hemde daha az güç tüketiyor. Bu arada overclock yapacaksanız kesinlikle ama kesinlikle UD5 almalısınız. Düzenleme: 2.soruyu yanıtlamamışım 200TL fiyat eksik ama performans kesinlikle daha fazla.

Evet zaten öyle. FX 8300 hem overclock performansı daha iyi hemde daha az güç tüketiyor. Bu arada overclock yapacaksanız kesinlikle ama kesinlikle UD5 almalısınız. Düzenleme: 2.soruyu yanıtlamamışım 200TL fiyat eksik ama performans kesinlikle daha fazla.
Donanımhaber kullanıcıları ud5' in eskidiğini msi'ın bu kartının daha yeni olduğunu ve ses yongasının fark yarattığını belirtmişler. Aslında benimde ilk tercihim ud5' ti ama yorumları okuyunca kararsız kaldım. Faz yapısı dışında ud5'in başka artısı var mı?

Siz overclock yapmak istiyorsunuz doğal olarak faz sayısının yüksek olması daha stabil bir overclock yapacağınız anlamına gelir. Fakat ses vs. istiyorsanız MSI'da karar kılın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı