Overrated olarak gördüğünüz şeyler

Half life oyunları, portal 1 ve 2, gta oyunları, breaking bad,harry potter film ve kitapları, kurtlar vadisi, genel olarak Türk dizileri
Portal 2 steam de degerlendirmelerde olumlu yuzdesi en cok olan oyun. Bilimsel olarak dunyanin en iyi oyunu 🤣

Bence de balon. Oyunda dünyanın en iyi oyunu dedirtecek kadar muazzam bir şey yok.
Yani.O kadar detaylı,çok iyi görevleri olan, çok iyi hikayesi ve karakterleri olan oyunlar varken portal ilk 50 ye bile giremez en iyi oyunlar arasından. Ki oyunda o kadar iyi değil yani ben çok çabuk sıkıldım oynarken.

Yani.O kadar detaylı,çok iyi görevleri olan, çok iyi hikayesi ve karakterleri olan oyunlar varken portal ilk 50 ye bile giremez en iyi oyunlar arasından. Ki oyunda o kadar iyi değil yani ben çok çabuk sıkıldım oynarken.
Bana da kuzenim zorla oynattırıyordu. Ben de direkt sıkıldım bi daha oynamadık. Rdr2 gibi bir oyun var sonuçta.

MW serisi ve şu gay arkadaş aklıma gelenler:
Eki Görüntüle 1315241

MW serisinin overrated olduğu görüşüne katılmıyorum. Medyanın gözümüze soka soka abarttığı bir oyun değil. Kaldı ki sinematik anlamda da oyun dünyasında daha iyi bir oyun sayısı elin beş parmağını geçmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana da kuzenim zorla oynattırıyordu. Ben de direkt sıkıldım bi daha oynamadık. Rdr2 gibi bir oyun var sonuçta.
Ben rdr 2 çok sevmem yani iyi oyun ama bir kaç sebepten ötürü çok sevmedim. Yani oyunu oynamadım youtubeden izledim ve oyun çok yavaş ilerliyordu. Ama detayları falan baya iyi. Ama RDR2 portaldan milyon kat daha iyidir.

MW serisinin overrated olduğu görüşüne katılmıyorum. Medyanın gözümüze soka soka abarttığı bir oyun değil. Kaldı ki sinematik anlamda da oyun dünyasında daha iyi bir oyun sayısı elin beş parmağını geçmez.
Dostum keşke sondaki şeyi yazmasaydın MW serisini oynayacaktım Ben. Spoiler yemiş oldum.

Ben rdr 2 çok sevmem yani iyi oyun ama bir kaç sebepten ötürü çok sevmedim. Yani oyunu oynamadım youtubeden izledim ve oyun çok yavaş ilerliyordu. Ama detayları falan baya iyi. Ama RDR2 portaldan milyon kat daha iyidir.
Başları gerçekten çok yavaş hatta o sebepten ötürü baya bir ara vermiştim. Sonra oyuna bir abandım, inanılmaz derecede açıldı oyun gece yarılarına kadar oynamaya başladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı