Overwatch 2 oynanır mı?

The Elite

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği
Uzun süre Overwatch oynamıştım ve Overwatch 2'yi de oynamak için bekliyordum çünkü oyun sadece Overwatch sahiplerine ücretsiz olacak Overwatch sahibi olmayanlar parayla alacak denmişti. Ancak oyun tamamen ücretsiz çıkınca hevesim kırıldı çünkü oyuncu topluluğunun ve buna bağlı olarak oyun zevkinin düşeceğini düşünüyordum. Yine de oyunu şu an canım çektiği için indirmek istiyorum ancak size bir sorayım dedim. Özellikle Overwatch'tan beri oynayanlar varsa Overwatch 2 de aynı kaliteyi ve zevki sunuyor mu yoksa bedava olmasından dolayı oyunun eksileri var mı? Teşekkürler.

Overwatch 2 de aynı kaliteyi ve zevki sunuyor mu yoksa bedava olmasından dolayı oyunun eksileri var mı?
Aynı kaliteyi ve zevki verdiğini düşünmüyorum.

Hocam çıktığı günden bu yana deli gibi oynayıp rank kastığım bir oyun oldu mainim tanktı fakat bu aralar oynamaya ara verdim çünkü oyundaki şu olay beni sinir etti, kimin takımındaki dpsin eli kolu tutuyorsa o takım kazanıyor. İyi bir dps pre bulursan tepelere kadar çıkarsın. Bir anlamda elin kolun bağlı oluyor çünkü senin takımdaki dpsler diyelim ki kötü o saatten sonra sen tank ya da sup olarak istediğin kadar iyi oyna bir yere kadar etki edebilirsin. Eğer oynayacağım diyorsan da şiddetle dps oynamanı öneririm. Bu dediğim olumsuz yorum haricinde oyun güzel maçlar kısa sürüyor, twitchte yayın izleyerek skin elde edebiliyorsun tabii ilk oyundaki gibi giftbox yok maalesef ama oyun bedava olunca mecbur böyle bir yönteme geçtiler. Oyuncu sayısı olarak da iyi durumda olduğunu düşünüyorum maç bulması 3dkyı geçmez role queda.

Özetle dps olarak oyuna bir şans vermeni tavsiye ederim, tabii tank filan da oynayabilirsin ilk oyuna göre aşırı agro hale gelmisler ama oyuna etki etme açısından dpsin altında kalıyorlar yoksa tank oynaması dpsten daha keyifli bana kalırsa.

Ben sevmiştim. Oyunun zaten ücretsiz olması lazım, isterseniz indirip bir göz atıp sevmezseniz silersiniz.

Bu arada söylemeyi unuttum oyunu oynayacaksan oyun içinde birkaç ayar var onları yapmanı öneririm o ayarlar ne dersen :

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı