Overwatch 2'de Genji nasıl daha iyi oynanır?

BartuP

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Overwatch'da genji oynuyorum ama daha iyi olmak istiyorum. Karakterin shurikenleri biraz yavaş gidiyor gibi yani isabet ettirmek zor. (Ben kötüyüm )
Nasıl daha iyi oynanır yani oynayarak gelişirim biliyorum ama ultimi açıyorum dash atıp vursam bile Max 1 kişi kesebiliyorum. Nasıl daha iyi oynanır?

Arkadaşlar selam. Overwatch'da genji oynuyorum ama daha iyi olmak istiyorum. Karakterin shurikenleri biraz yavaş gidiyor gibi yani isabet ettirmek zor. (Ben kötüyüm )
Nasıl daha iyi oynanır yani oynayarak gelişirim biliyorum ama ultimi açıyorum dash atıp vursam bile Max 1 kişi kesebiliyorum. Nasıl daha iyi oynanır?
Shuriken kullanımı oldukça önemli ow2 deki karakterler çok hızlı bu yüzden aim olarak her zaman yetenekli kişiler genji tercih eder. Ulti özelliğini rakibin mutlaka içindeyken kullan atılma skilin oldukça önem arz ediyor karşı tankların arasına dalma arkadan sızmaya çalış en önemli verebileceğim tavsiyede oyunu çok bilmiyorsan önce oyunun mekaniklerini kavramak için soldier76 gibi basit karakterler dene.

Shuriken kullanımı oldukça önemli OW2'deki karakterler çok hızlı bu yüzden aim olarak her zaman yetenekli kişiler genji tercih eder. Ulti özelliğini rakibin mutlaka içindeyken kullan atılma skilin oldukça önem arz ediyor karşı tankların arasına dalma arkadan sızmaya çalış en önemli verebileceğim tavsiyede oyunu çok bilmiyorsan önce oyunun mekaniklerini kavramak için soldier76 gibi basit karakterler dene.

Hocam yeni değilim yani Genji dışında her karakterde play of the Game almışımdır ama genjide çok az aldım yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı