Overwatch 2 Valorant'ı yakalayabilir mi?

Ben OW2'yi beğendim. Oyunun dengeli ve güzel olduğunu düşünüyorum. DPS'lerin hasarı gayet güzel bence yanlarında Support olunca çok iş görüyorlar. Yeni karakter Genji'nin Support hali gibi olmuş bence Genji daha iyi bir Hero. Şu BP ile Hero açma olayına biraz ayar oldum ama onun dışında oyun gayet dengeli ve eğlenceli bir oyun. Anlık oyuncu sayısı Valorant'ınkinden fazla olur çünkü crossplay destekliyor fakat ne kadar daha hypeı kalır bilemem. Ayrıca bu oyunu oynayınca şunu fark ettim MP FPS türü ne kadar da yokuş aşağı sürükleniyor değil mi? Her oyun birbirinin aynısı olmuş her MP FPS oyunu elindeki silahla adam vur olmuş hepsi aynı olunca ve farklı bir şey de vaat etmeyince o oyunu oynayasım da gelmiyor. OW2'de her karakter çok farklı bir oynanış sunuyor bana bu konuda Monster Hunter: World'ü hatırlattı.

Şampiyonlar dereceli mod için mi gerekli? Normal oyunda hepsi açık bende. Şimdi izlediğim bir videoya göre ,oyunu oynadıkça açılacak 25 oyunda 9 karakter açılıyor. Sonrası için 50 , 60 , 70 , 85 ,100 ,115, 130 ve son olarak 150 oyun oynayınca tüm karakterlerin açılması gerekiyor.
Ana sayfada challanges sonra hero sekmesinde ilerleme durumu görünüyor olması gerekiyor. Dereceli oynamak istediğim için quickplay oynuyorum. 50 galibiyet istiyor. Karakter açmak için diğer modlar belki daha hızlı bir yol olabilir. Spesifik olarak istediğiniz bur karakter yoksa 150 oyun çok değil. 20 kadar karakteriniz oluyor 25 oyunun ardından. Elbet içlerinden oyun zevkinize hitap edecek çıkar diye umuyorum.

Şampiyonlar dereceli mod için mi gerekli? Normal oyunda hepsi açık bende. Şimdi izlediğim bir videoya göre, oyunu oynadıkça açılacak 25 oyunda 9 karakter açılıyor. Sonrası için 50, 60, 70, 85, 100, 115, 130 ve son olarak 150 oyun oynayınca tüm karakterlerin açılması gerekiyor.
Ana sayfada challanges sonra Hero sekmesinde ilerleme durumu görünüyor olması gerekiyor. Dereceli oynamak istediğim için quickplay oynuyorum. 50 galibiyet istiyor. Karakter açmak için diğer modlar belki daha hızlı bir yol olabilir. Spesifik olarak istediğiniz bur karakter yoksa 150 oyun çok değil. 20 kadar karakteriniz oluyor 25 oyunun ardından. Elbet içlerinden oyun zevkinize hitap edecek çıkar diye umuyorum.

Hocam OW için bu karakter açma sistemi en iyisi. Oynadıkça oyunu öğreniyorsunuz ve karakterleri açıyorsunuz. Bu oyun ciddi öğrenme süresi istiyor.

Geri
Yukarı