Valorant vs Overwatch

m0rninq

Decapat
Daha fazla  
Büyük gün geldi ve Overwatch 2 çıkışını yaptı. Malum iki oyun da karakter tabanlı ve ABD pazarı yoğunluklu olduğu için karşılaştırmak farz oldu.

Bana kalırsa Overwatch 2 ilk oyunun boyanmış hali ama bu haliyle bile Valorant'a bin basar. Ve evet Valorant ile Overwatch 2 tam olarak aynı oyun türünde değil ama karşılaştırılmayacak kadar da farklı tarzda değiller :). Hem mekanikleri, vuruş hissiyatı, arkasındaki şirketin kalitesi ve topluluğu ilk fark attığı kısımlar. Siz ne düşünüyorsunuz?

Her oyun Valorant çöpünden iyidir diyerek ow 2 diyorum.

Valorant'ın kitlesi kötü, sırf kitlesi kötü diye oyuna çöp demek nasıl bir düşünce Allah aşkına?

Blizzard son zamanlarda biraz bozsa da Blizzard oyunuyla dandik bir Riot Games oyununu karşılaştırırsak tabii ki de Overwatch2(sıra sıkıntılarının da düzeleceğini düşünüyorum).

Dandik bir Riot Games oyunu? Arkadaşlar cidden garip düşünüyorsunuz.

Blizzard son zamanlarda biraz bozsa da Blizzard oyunuyla dandik bir Riot Games oyununu karşılaştırırsak tabii ki de Overwatch2(sıra sıkıntılarının da düzeleceğini düşünüyorum).

Dandik bir Riot Games oyunu? Arkadaşlar cidden garip düşünüyorsunuz.

Overwatch2 her türlü Valorant TR server çöpünden daha iyi. Ama gerçek vuruş hissiyatı almak isterserseniz CS Source ve CS:GO deneyimleyebilirsiniz

Son düzenleyen: Moderatör:
Paladins zamanında ow ücretli ve pahalı olduğu için bir alternatifti, artık OW2 de ücretsiz olduğu için Paladins oynamanın bir anlamı kalmadı, her şeyiyle çok daha kaliteli bir oyun ow2. Paladins kötü bir oyun değil ancak aşırı esin ve alternatif olarak çıktığı için hali belli.

Valorant'ın TR kitlesi bile sadece neden Overwatch'ı seçtiğimin sebebi olabilir, gerçi ben birinci oyunun çıktığı andan beri oynuyorum da.

Kitle yüzünden oyuna laf atmayın diyen var, ben bu oyunu tek başıma mı oynuyorum ben? Kitleyle beraber oynuyorum.

Geri
Yukarı