Haksız Yere CS:GO Overwatch ban yedim

“Overwatch yasaklamalarına itiraz edilemez ve Steam Destek tarafından kaldırılamaz veya süreleri azaltılamaz.” Steam ile iletişime geçmeniz bir işe yaramaz maalesef yanlışlıkla verildiyse kaldırılabilir isterseniz oynadığınız maçı atın. Ayrıca banınızın bir kaç gün sonra VAC’a dönüşme ihtimali var.

Ben Ömer, 16 yasındayım. Dun aksam ansızın hesabım Overwatch ban yemis (oldukca suclu) ancak yemin ederim ki hile vs. bir şey kullanmadım. Steam'le iletisime gecmek istiyorum, yardımcı olur musunuz? Hesabımda 80TL'lik envanter var.
Hesabımın linki: Steam Community :: sʜɪ™

Steam destek ile iletişime geçin.
Hocam neden üzgün atıyorsunuz daha yazıcaktım.

Artı -2 Eksi
Overwatch'in hata yapma olasılığı çok düşük, banın açılması zor. Haklı yere ban yiyen de görmedim ben.

Overwatch'in hata yapma olasılığı çok düşük, banın açılması zor. Haklı yere ban yiyen de görmedim ben.
Kafasına göre ban atanlar da var. Owerwatch izleyen oyuncular, şüpheli ısınmada bile AFK durarsa oyun bozanlık işaretliyor.

Artı -3 Eksi
Geçmiş olsun hocam. Ne kadar hile mevzusunu savunmak istemesem de, artık CS:GO böyle. Yakın çevremden de çoğu kişi bu duruma düştü. Çocuk zaten oyuna haftada 1 felan giriyor birde VAC yiyor :D Sanırım Valve hileleri düzeltmek yerine haksız Ban atıp oyuncuların gözünü boyamaya başladı.

Kafasına göre ban atanlar da var. Owerwatch izleyen oyuncular, şüpheli ısınmada bile AFK durarsa oyun bozanlık işaretliyor.
Valve kafasına göre işaret atacak kişileri düşünemiyor dimi? O maçı tek kişi bile izlemiyor. CS:GO'da rahat 10 bin saat oynama sürem var. 10+ supreme ve global arası hesap sattım. Bu zamana kadar haksız yere ne ban yedim ne de yiyen gördüm.

Beklemekten başka hiçbir şey yapamazsınız maalesef. Oyun yasaklanması ''VAC'' olarak değişirse hile olduğunuz kesinleşmiş demek oluyor.

Geri
Yukarı