Overwatch'tan sebepsiz ban yemek

marduk883

Hectopat
Daha fazla  
Rütbem DMG ve oyuna yeni gelen yoldaşta rapor etmişlerdi. Daha yeni ban yedim. Nedir bunun lanet olası sebebi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yıllardır bu oyunu oynuyorum ve kimsenin duyduk yere "BAN" yediğini düşünmüyorum. Eğer haksız yere "BAN" yediğini düşünüyorsan "ticket" atıp sonucu bekleyebilirsin. Bunun tartışma yeri ne yazık ki burası değil.

Yanlışlıkla ban yedim diyenlere nedense inanıp güvenemiyorum. Keyfi olarak raporlansan bile seni izleyecek kişiler genelde yüksek rütbeliler olacağı için yanlışlık olması çok düşük ihtimal. Birlikte topluluk sunucusundan tanışıp oyuna girdiğim kişileri bile ölüp izlediğimde sen hilesin kapat diyorum. Kullanıldığı belli oluyor çünkü. Onlar da bana sövüp sayıyor bilmediğimi iddaa ederek. Sonuç: Hile kullanıldığı tespit edilen kişilerle beraber oynadığın için galibiyetlerin silindi.

Arkadaşlar çok iyi vurmuşsun, çok iyi oynamışsın ya da yanlışlıkla ban yemişsindir diye bir şey yok. 2500 saat oynadım bu oyunu, 3 farklı hesabım var. Birisi 2000 saat diğerleri 250-300 saat. Rütbem dünyaca seçkin ve bu rütbede ki maçlarımda 35-40 kişi arası vuruyorum rekabetçide, ban yemedim. Yan hesaplarım Nova ile DMG arasında değişiyor, 55 kill aldığım maç var, çoğunlukla 40'ın üzerinde öldürüyorum. Hiç Overwatch, Vac v.s yemedim.

Yanlışlıkla ban yedim diyenlere nedense inanıp güvenemiyorum. Keyfi olarak raporlansan bile seni izleyecek kişiler genelde yüksek rütbeliler olacağı için yanlışlık olması çok düşük ihtimal. Birlikte topluluk sunucusundan tanışıp oyuna girdiğim kişileri bile ölüp izlediğimde sen hilesin kapat diyorum. Kullanıldığı belli oluyor çünkü. Onlar da bana sövüp sayıyor bilmediğimi iddaa ederek. Sonuç: Hile kullanıldığı tespit edilen kişilerle beraber oynadığın için galibiyetlerin silindi.
Yüksek rütbeli dedikleriniz de “NOVA” yalnız.

Kardeşim Valve oyun dosyalarında değişim olmadığı sürece vac ban atmıyor diye biliyorum. Ayrıca mesela bir telefon numaran var main hesap ona bağlı ek olarak başka bir hesapta da o numaraya bağlı eğer onlardan birinde hile açılmış ve ban yenmişse diğer hesap da otomatik olarak kalıcı vac yiyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı