Sebepsiz yere Overwatch ban yemek

bilmeniz lazım ki

Bilmem gerekmiyor arkadaslar. Bunlarin hepsi resmi konularla sabit.

Örnek olarak hesap güvenilir degil yasaklamalari.

"III) Account untrusted bans - These bans are permanent, 100% correct and won't be lifted. They will change into VAC ban over time."

Valve ne demis? %100 dogrudur ve kaldirilmaz. Hem Overwatch tarafindan hem de VAC tarafindan aldiginiz bir yasaklama da böyledir. Overwatch'in verdigi yasaklama ayriyeten VAC yasagina dönüstürülmüsse hatali olma ihtimali yoktur. Bu acik ve net bir sey.

Ilk olarak müfettisler tarafindan denetleniyorsunuz, ortada bir sey varsa yasaklama aliyorsunuz. Eger yasaklama almaniza sebep olan yazilim ayriyeten VAC sistemi tarafindan tespit edilmise, oyun yasaklanmasi ayriyeten VAC yasaklanmasina dönüstürülüyor. Bu zamana kadar her ikisi tarafindan da yasaklanip, yasaklamasi kaldirilan bir kisi bile bulunmamakta.

@ftftc_

Gülücük atmanizin sebebi nedir?

Ayni bilgi koskoca Steam yöneticisi tarafindan da verilmis. Biz burada mesaj yazarken varsayimlar üzerinden konusmuyoruz. Varsa aksini ispatlayacak bir kanitiniz buyurun gelin.

kesinlikle yoktur demek yanlış bir ifade.

Yanlis olmadigi icin bu kadar kesin konusabiliyorum.

"BUT in this circumstance, having the ban change from a GAME ban to a VAC ban is as certain as anything in life, the account was caught cheating as mentioned above."

Yöneticinin bu mesajda da yazdigi üzere. Acik ve net.

Forumda yazdigim mesaj sayisi kadar bir o kadar da Steam forumlarinda vakit gecirdim. Bu konulara yeterince hakim oldugumu düsünüyorum.

Son düzenleme:
Aynısı bana da oldu konu açmıştım bende, 97 gündür Overwatch yasağım var.

Ancak bu yasak VAC yasağına dönüşürse konu kesinleşmiş demektir.

Konudan bağımsız Valve'de tanıdıkları olanların açıklaması; "COVID-19 yüzünden oyunda duraksama oldu çalışanlara evden çalışma gibi bir sistem kuramadılar.".
Bu tarz konularada o kadar geç dönüş yaparlar diye düşünüyorum tek yapmamız gereken ticket atıp sabırla beklemek.

Geri
Yukarı