Oynadığım oyunların etkisinde kalıyorum

Merhaba ben neredeyse her oynadığım oyunun etkisinde kalıyorum ve kurtulması 1-2 hafta sürüyor. Geçen gün bir indie oyun oynadım biliyorsunuzdur the coffin of andy and leyley her yerde aklıma geliyor kurtulamıyorum ne yapmalıyım?
Bence bu bir sorun değil ve eminim çok ciddi derecede olmasa bile bir çok insan bunu yaşıyordur.Bu seni neden rahatsız ediyor ki ? Bazen eğlenceli bile olabiliyor.Eskiden outlast oynardım ve kendimi Miles Upshur sanıp terkedilmiş yerlere kameramla girerdim çokta eğlenirdim ;)

Bence bu bir sorun değil ve eminim çok ciddi derecede olmasa bile bir çok insan bunu yaşıyordur.Bu seni neden rahatsız ediyor ki ? Bazen eğlenceli bile olabiliyor.Eskiden outlast oynardım ve kendimi Miles Upshur sanıp terkedilmiş yerlere kameramla girerdim çokta eğlenirdim ;)
Gerçekten yaptın mı?

Gerçekten yaptın mı?

Evet :) bir tane Panasonic handcam vardı bende 70X optic Zoom'lu. Ve boş un fabrikalarına ve terkedilmiş tavuk çiftliklerine girip çekim yapardım . Miles Upshur'un ceketine benzer ceket bulmak için mağaza mağaza gezinmişliğim de vardır. Zaten kostümlere hep meraklıydım. Bilmiyorum benim hoşuma gidiyordu ve asla pişman değilim. Şu an yaşım 18 ve hala daha merakım var.

Yeni konular

Geri
Yukarı