Steam Oynamadığım oyun, 65 saat oynanmış olarak görünüyor

Oğuzkaan78

Hectopat
Şaka gibi. 2019 civarlarında Steam'den Rust adlı oyunu almıştım. Yaklaşık 3 4 saat denedikten sonra oyunu kapattım ve sildim çünkü arkadaşım yoktu, iade de edemiyordum saatten dolayı. Bugün Steam'e girdiğimde ekranıma Rust'tan ban yediğimin kabul etme uyarısı geldi Easy Anti-Cheat tarafından ban yemişim :D
Steam'den Rust'a tıkladığımda da dün, önceki gün, falan böyle aylarca oynamışım ve başarım kazanmışım görünüyor. 65 saat oynandı görünüyor. Steam hesabım mı çalındı dedim baktım diğer hiçbir oyunda sıkıntı yok. Bu nasıl olabiliyor anlamadım oyun gördüğünüz gibi yüklü bile değil :D

1679585362414.png

Hile açmışsın diyecekler hiç gelmesin hileyi CS:GO'da açmıştım TAA 2018 de ve banlandım zaten VAC ile bununla onun alakası var mıdır sanmıyorum.

Idle Master falan kullanıp Rust'ı kara listeye almadıysanız olmuştur bence.

Şaka gibi. 2019 civarlarında Steam'den Rust adlı oyunu almıştım. Yaklaşık 3 4 saat denedikten sonra oyunu kapattım ve sildim çünkü arkadaşım yoktu, iade de edemiyordum saatten dolayı. Bugün Steam'e girdiğimde ekranıma Rust'tan ban yediğimin kabul etme uyarısı geldi Easy Anti-Cheat tarafından ban yemişim :D
Steam'den Rust'a tıkladığımda da dün, önceki gün, falan böyle aylarca oynamışım ve başarım kazanmışım görünüyor. 65 saat oynandı görünüyor. Steam hesabım mı çalındı dedim baktım diğer hiçbir oyunda sıkıntı yok. Bu nasıl olabiliyor anlamadım oyun gördüğünüz gibi yüklü bile değil :D

Eki Görüntüle 1711978

Hile açmışsın diyecekler hiç gelmesin hileyi CS:GO'da açmıştım TAA 2018 de ve banlandım zaten VAC ile bununla onun alakası var mıdır sanmıyorum.

Steam desteğe yaz.

Aslkdsaldaslasd size yalan borcum mu var kardeşim CS'de açtım diyorum Rust'ta açsam açtım derim. Şaka gibisiniz ya vallaha ne içiyorsanız bana da söyleyin. Rust oynayacak arkadaşım yok onu bırak bir tane servere girdim 2 3 saat gezdim 10 larca kez öldüm oyunu saldım. Açsam zaten niye foruma konu açayım? Üzüldüğüm bir şey de değil çünkü oynadığım bir oyun değil dediğim gibi. Tek üzüldüğüm giden para.

Idle Master falan kullanıp Rust'ı kara listeye almadıysanız olmuştur bence.

Açıkçası zamanında kullanmıştım ama şimdi banlanmam saçma değil mi? Zaten Idle Master ban yedirmiyor diyorlardı 🤔

Hesabınız çalındı ya da birisi hesabınızdan oyun oynamış.

Ama hesabım çalınsa başka oyunlar da oynanmaz mıydı diye kontrol ettiğimde gerçekten hiçbir oyunda böyle bir şey yok. Oyunlarımın çoğu 2018'lerde falan oynanmış. Bir tek bu oyunda böyle bir sıkıntı var. Rust'ta ayrı bir Launcher'dan falan mı giriyorduk acaba.

1679599791576.png

Güya dün bile oynamışım ve başarım kazanmışım 🤔

Aile paylaşımı yaptığım bir hesabı satmıştım o mu acaba diye kontrol ettim fakat en son 2021 de erişmiş. Bir de Steam forumlarında aynı sorunu yaşayan birçok kişi buldum.

Steam Guard mobil doğrulayıcıda geçmişte jinan, shandong, cnden bugün, dün, önceki gün sürekli bir bağlantı olduğunu görüyorum. Abi Steam Guard varken nereden girdi bu benim profilime ya?
Ondan önce de wuxi, jiangsu, cn tarafınadn girilmiş. Daha da önce zhengzhou henan cn sürekli böyle China sanırım bu.

Amerika'dan bile girilmiş hesabıma :D diğer oyunları neden oynamadılar ki acaba.

1679600751975.png

E-posta şifremi değiştirdim i2fa ekledim, Steam şifremi değiştirdim mobil uygulama doğrulayıcı ekledim. Daha yapabileceğim bir şey var mı acaba? Bayağı e-posta var Steam'den farklı ülkelerden giriş yapıldığıyla ilgili fakat diğer uygulamalarda böyle epostalar yok.

Bu arada tüm arkadaşlarım silinmiş maalesef Steam'den.

Son düzenleme:
Açıkçası zamanında kullanmıştım ama şimdi banlanmam saçma değil mi? Zaten Idle Master ban yedirmiyor diyorlardı 🤔
Ban yedirtmiyor. Offline oyunlar için. Kara listeye almanız lazımdı.

Aynısı bendede oldu hesabımda hiç bir güvenlik sorunu yok fakat sürekli cs oynuyorum saatim yükseliyor ama hiç maç atılmıyor :D
Çalıştığım için oyun oynamıyorum arada fifaya giriyorum o zamanlardada cs açık diye uyarı veriyor her seferinde neden olduğunu çözemedim :D

Not: Ban yemedim,hesabımada herhangi bir yerden giriş gözükmüyor.

Geri
Yukarı