Oynanılan Oyunlardan Utanmak

atadam4

Decapat
Arkadaşlar merhaba. Küçükken dayımın bilgisayarından hiç anlamadığım ama şu an bakınca ne güzel oyunlarmış dediğim oyunları oynardım. FM, Halo, AoE, NFS gibi. Şu zamanlarda ise vaktimi CS, Valorant gibi oyunlarda geçiriyorum. CS az buz tamam da Valorant her gece yatmadan sildiğim, her sabah tekrar indirdiğim bir oyuna dönüştü, bu bir utanç kaynağı benim için :D. Birileri ne oynuyorsun dediğinde CS, Valorant diyesim gelmiyor. Dota'ya merak saldım ama o da mantalite istiyor ve tek başına bayağı zor. Sözün özü, kendime baktığımda oyun oynamayı seven biri değil de rekabetçi oyun manyağı biri görüyorum ve bu istemediğim bir şey, bana yardım edin :D.

Çok kasma bence oyun sonuçta, hangi türü seviyorsan onu oyna kim ne diyebilir ya da seni oynadığın oyunla yargılayabilir? Ortada utanılacak bir şey yok.

Arkadaşlar merhaba. Küçükken dayımın bilgisayarından hiç anlamadığım ama şu an bakınca ne güzel oyunlarmış dediğim oyunları oynardım. FM, Halo, AoE, NFS gibi. Şu zamanlarda ise vaktimi CS, Valorant gibi oyunlarda geçiriyorum. CS az buz tamam da Valorant her gece yatmadan sildiğim, her sabah tekrar indirdiğim bir oyuna dönüştü, bu bir utanç kaynağı benim için :D. Birileri ne oynuyorsun dediğinde CS, Valorant diyesim gelmiyor. Dota'ya merak saldım ama o da mantalite istiyor ve tek başına bayağı zor. Sözün özü, kendime baktığımda oyun oynamayı seven biri değil de rekabetçi oyun manyağı biri görüyorum ve bu istemediğim bir şey, bana yardım edin :D.
Bence de utan

Ben şahsen FPS ve MOBA oyunlarını becerebilen biri değilim, daha çok strateji, simülasyon veya basit yapımları seven biriyim. Şimdi CS veya Valorant oynamayınca insanlar bir şaşırıyor bende buna anlam veremiyorum. Dedikleri gibi herkesin zevki farklı, bana arkadaşım anime oyunları oynuyorum dese saygı duyarım hatta oyunu bir araştırırım beğenirsem bende oynarım. Günümüzdeki popüler oyunları oynamayı marifet bilen yeni ergen dostlarımız maalesef ki her şeyi çok ezikliyor ama yaptıkları şeyler ve düştükleri durumlar içler acısı.
İnsanları oynadığı oyuna göre yargılayamazsın. Herkesin zevki başkadır, sen CS sevmiyorsun diye o kişi de sevmemek durumunda değil. Adam isterse gider Hentai içerikli oyun oynar bununla övünür ama sen onu gömmek gibi bir hakka sahip değilsin.

Arkadaşlar merhaba. Küçükken dayımın bilgisayarından hiç anlamadığım ama şu an bakınca ne güzel oyunlarmış dediğim oyunları oynardım. FM, Halo, aoe, NFS gibi. Şu zamanlarda ise vaktimi CS, Valorant gibi oyunlarda geçiriyorum. CS az buz tamam da Valorant her gece yatmadan sildiğim, her sabah tekrar indirdiğim bir oyuna dönüştü, bu bir utanç kaynağı benim için :D. Birileri ne oynuyorsun dediğinde CS, Valorant diyesim gelmiyor. DotA'ya merak saldım ama o da mantalite istiyor ve tek başına bayağı zor. Sözün özü, kendime baktığımda oyun oynamayı seven biri değil de rekabetçi oyun manyağı biri görüyorum ve bu istemediğim bir şey, bana yardım edin :D.

Bazıları Valorant'tan sıkılır utanır bazıları ise hayatı boyunca 1 kez bile Valorant oynamamıştır. (ben)

Yeni konular

Geri
Yukarı