Oynayacak oyun bulamıyorum

140122

Hectopat
Daha fazla  
Piyasadaki yeni, eski neredeyse her tür oyunu ya oynadım ya da gördüm ve ne Epic Games'te ne de Steam'de oturup sarabilecek bir oyun bulamıyorum. Herhangi bir türden beni alıp götürecek bir oyun önerir misiniz? Bütçe önemli değil ve denemediğim bir tür varsa adım da atacağım yeter ki sarsın.

Sevdiğim oyun türleri: Hayatta kalma, açık dünya, rol yapma veya stardew tarzı chill oyunlar.

Piyasadaki yeni, eski neredeyse her tür oyunu ya oynadım ya da gördüm ve ne Epic Games'te ne de Steam'de oturup sarabilecek bir oyun bulamıyorum. Herhangi bir türden beni alıp götürecek bir oyun önerir misiniz? Bütçe önemli değil ve denemediğim bir tür varsa adım da atacağım yeter ki sarsın.

Sevdiğim oyun türleri: Hayatta kalma, açık dünya, rol yapma veya stardew tarzı chill oyunlar.
Sevdiğin türlere göre Withcer 3 , AC Valhalla önerebilirim

Ritim oyunu denemek istersen Just shapes and Beats oynayabilirsin. Kısa ve tatlı bir hikayeyle beraber çok keyifli bir oyun.

• Cyberpunk 2077​
  • God Of War Ragnarök​
  • Youtubers life​
  • Raft​
  • Rust​
  • The Outlast Trials​
  • Rdr 2​
  • Gta Fivem​

• Cyberpunk 2077​
  • God of War: Ragnarök​
  • youtubers Life​
  • Raft​
  • Rust​
  • the Outlast Trials​
  • RDR 2​
  • GTA FiveM​

Oynamadıysanız Subnautica ve Death Stranding önerebilirim.

Hikayeli seviyorsan BF serisine bakabilirsin.

Ritim oyunu denemek istersen just shapes and Beats oynayabilirsin. Kısa ve tatlı bir hikayeyle beraber çok keyifli bir oyun.

Sevdiğin türlere göre Witcher 3, AC Valhalla önerebilirim.

Hayatta kalma ➡️ GTA Türkiye.
Acik dünya ➡️ Days Gone.

Just shapes and Beats harici hepsini oynadım veya biliyorum dostlar.

Geri
Yukarı