Oynayacak oyun bulamıyorum

Normandy Boi

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba çok fazla oyunum var ama nedense arkadaşım yokken ya oyun bulamıyorum ya da hem HOI4 giriyorum daha hiç oynamadığım oyunlar var nasıl bu durumdan kurtulabilirim? (çizili olanlar yüklü değil) Ayrıca Steam'de hazır bekleyen oyunlar dahi var.

Dosya Ekleri

• resim_2023-08-21_213046614.png
    resim_2023-08-21_213046614.png
    240,8 KB · Görüntüleme: 175
Merhaba çok fazla oyunum var ama nedense arkadaşım yokken ya oyun bulamıyorum ya da hem HOI4 giriyorum daha hiç oynamadığım oyunlar var nasıl bu durumdan kurtulabilirim? (çizili olanlar yüklü değil) ayrıca Steam'de hazır bekleyen oyunlar dahi var.

Hikayeli bir oyuna başla Batman serisi var gördüğüm kadarıyla metro serisinde olabilir.
Kendinizi kaptırdığınız zaman akar gider.

Merhaba çok fazla oyunum var ama nedense arkadaşım yokken ya oyun bulamıyorum ya da hem HOI4 giriyorum daha hiç oynamadığım oyunlar var nasıl bu durumdan kurtulabilirim? (çizili olanlar yüklü değil) ayrıca Steam'de hazır bekleyen oyunlar dahi var.

Hocam oynamadiklarinizi silin gereksiz yer kaplar PC'yi kastirir, size önerim Undertale güzel oyun oynamanizi tavsiye ederim ben her yaz gene oynuyorum her zaman oynanir hikayeli bir oyun onun dışında Terraria da oynayabilirsiniz güzel oyundur.

Geri
Yukarı