Oynayacak oyun bulamıyorum

Metro serisi (Çok öneririm)
BioShock serisi
Wolfenstein serisi.
Hepsini oynadım

Bannerlord, Cyberpunk 2077.
Oynadım

Stalker serisi, Life is Strange serisi, Splinter Cell serisi, metal Gear Solid 5: Phantom Pain, Max Payne serisi, Death Stranding, Watch Dogs serisi, sleeping dogs.

Onları da oynadım.

Şimdi bunları oynadıysan bir FPS oyunu önerelim. Metro serisine bakın. AC Ezio üçlemesi çok güzeldir. Doom serisi indirimde ona bakın. Fallout ve the elder scrols serileride iyidir.

Onları da oynadım.

Bethesda oyunlarinin yuzde 99'undan uzak dur.

Ama o oyunları da oynadım.

Bi' oyun var, tam anlamıyla sapıttım diyebilirim: Red Dead Redemption 2. İşte bu oyun, vahşi batının en deli zamanlarına götürüyo' seni. Arthur Morgan'ın gözünden, haydutluklar falan, olayın içine tam giriyosun.
Oyunun hikayesi o kadar sarmalıyo' ki, yan görevleri bile ana hikayeden daha etkileyici. Karakterlerin arası dağılıyo', hikaye dalga dalga büyüyo'.
Grafikler mi? Adeta gerçekçilikle sınırlı değil, hayvanları avlıyosun, vahşi doğada macera yapıyosun, çetelere karşı mücadele ediyosun. Hatta aldığın kararlar bile sonuçları etkiliyo', yani ne yaparsan ona göre bi' sonuca varıyosun.
Red Dead Redemption 2 sadece oyun değil, bi' sanat eseri. Atmosferi, karakterleri, oyun dünyası falan derken sana bambaşka bi' deneyim sunuyo'. Eğer oyunlar senin için bi' kaçış yoluysa, bu oyun tam kafana göre.
Valla, bu oyunu oynayıp bitirmeden geçme derim. Pişman olmazsın, hatta hayatın bir parçası bile olabilir!

Yeni konular

Geri
Yukarı