Oynayacak Oyun Kalmadı

Pek kaldıracak gibi görünmüyor. Doku kalitesine bakacak olursak 2 GB'lık kartları bırak 4'ler bile yamulacak gibi görünüyor. Tabi GPU da iyi değil günümüz için.
Bilgisayarımı 2 yıl önce almıştım gerçekten eskidiğini hissettiriyor. Geçen sene ultrada oynadığım oyunları bugün normal ayarlarda zor oynuyorum. Ana sebebi hangi bileşenden kaynaklı çözemedim doğrusu.
Kendine sosyal medyadan discorddan face insta ordan burdan şurdan kafa dengi bir arkadaş ekibi topla beraber güle güle bütün online oyunları eğlencesine oynayın oyunun buglarını eğlenceli yönlerini vs. Keşfedince çok zevkli oluyor.
Çok fazla arkadaşım var ama online oyunlar da sarmıyor artık CsGo R6 falan bu tarz oyunlar bıktırdı sıkıyor

Bilgisayarımı 2 yıl önce almıştım gerçekten eskidiğini hissettiriyor. Geçen sene ultrada oynadığım oyunları bugün normal ayarlarda zor oynuyorum. Ana sebebi hangi bileşenden kaynaklı çözemedim doğrusu.

Çok fazla arkadaşım var ama online oyunlar da sarmıyor artık CsGo R6 falan bu tarz oyunlar bıktırdı sıkıyor
Ekran kartınız artık eski kaldı onun yerine rx 570 e yönelin. Oyun olarak roblox da kendi oyununuzu yapın veya saçma sapan 1000 lerce oyun var onlara bakın.Prototype serisini oynadınız mı veya godzilla ?

850 tl ve The Division 2 Gold Edition (510 tl) ve World War Z hediye ediyorlar(30tl). Kaçırmayın bu fırsatı. Oyun kampanyası için son gün 8 haziran

Daha önce oynadın mı bilmiyorum ama Gris kesinlikle tavsiye ederim. Hayatımda gördüğüm en iyi oyun olabilir.
399942

Daha önce oynadın mı bilmiyorum ama Gris kesinlikle tavsiye ederim. Hayatımda gördüğüm en iyi oyun olabilir.
Eki Görüntüle 399942
İlk kez duydum
850 tl ve The Division 2 Gold Edition (510 tl) ve World War Z hediye ediyorlar(30tl). Kaçırmayın bu fırsatı. Oyun kampanyası için son gün 8 haziran
Teşekkür ederim ilgileneceğim
Denedim de sıkıcı geldi

Yeni konular

Geri
Yukarı