Oynayacak Oyun Kalmadı

CS:GO vardı, eski haritalar gitti, eski spreyler gitti, oyun hileyle ve saçma sapan hatalarla doldu. Wolfteam vardı, 2014'ün sonunda bozdular. PUBG vardı, oynayacak arkadaşım kalmadı. Half-Life vardı, sunucuları bomboş neredeyse ve çoğu hile kullanıyor. CS: Nexon zombies vardı, oyun şimdi Minecraft'a dönmüş.

Bu saydığım oyunları deli gibi ve çok iyi oynardım. Çok özlüyorum fakat Valve'nin ya da Softnyx'in binasını taramaktan başka yapabilecek bir şey yok maalesef. Valorant'ı beğenmedim. Oynayacak bir Online oyun bulamadım. LoL, Metin2 gibi oyunları sevmiyorum.

Saydığım türden Online FPS oyunları da bulamadım. 3 sene hikayeli oyunlara sardım ama o da sıktı artık. Bir tane oyun önerisi yapabilecek var mı? Saydığım türlerden ve mümkünse sık oynanan. (Zula mula demeyin.)

Herkese diyorum Assassin's Creed serisini oynayın madem deli gibi oynayacaksınız bitirin.

Onu oynamadan, hikayeli oyun oynadım demesin.

Eklemeyi unutmuşum. Türkiye sunucuları açıldıysa oynanır hocam. Yoksa rakip bizi öldürünce, 10 saniye sonra görüyoruz öldüğümüzü.

Deneyeceğim hocam.

Hocam WoW deneyecekseniz bende shadowlands anahtarı var. Uygun bir fiyattan verebilirim.

Kardeşim sen Steam'in sefiri olmuşsun sana bir taht verilmeli bence. 11 - 12 senedir oyun oynuyorum ben tek seferde bu kadar oyun sayamam.
Hocam ben yıllardır youtube'dan oyun bitiriyorum ben sayarım. Sizde Alzheimer olmasın.
Beat Cop, Undertale oynayabilirsin diğer sayfalarda yazıldı mi emin değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı