Oynayıpta en fazla keyif aldığınız oyun

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Geçen gün kendi arkadaşlarımla bu tarz bir muhabbet ettik. Hepimizden farklı şeyler çıktı. Geçmişe dönüp baktığımızda herkesi derinden etkileyen gerek hikayesi gerek oynanışı olarak bir oyun vardır mutlaka. Bende böyle bir konu açmak istedim. Size göre sizi en çok etkileyen, en fazla keyif aldığınız, oyunu bitirince bittiği için içinizde bir hüzün oluşturan oyunlar nelerdi?

Benimkisi Witcher 3. RPG oyunları çok seviyorum ve Witcher'ın epic evreni inanılmaz hoşuma gidiyor. Tüm DLC paketleriyle tüm seriyi bitirdim ve bittiği için gerçekten içimde bir hüzün oluşmuştu.
Titanfall 2 benim için çok güzeldi. Robotlu oyunları sevmem ama nedense oyun aşırı hoşuma gitti.

En çok zevk aldığım oyunlar
Assassin's Creed 3
Assassin's Creed Brotherhood
Assassin's Creed Revelations
Assassin's Creed Rogue
Cod MW 3
Cod MW 1
Cod MW 2
Cod WW
Cod Black Ops
Cod 1
Cod 2
Cod Ghost
Bf 1
Bf 3
Gta 5
Watch Dogs 2
Mirror's Edge
Valiants Hearts The Great War
Middle Earth Shadow Of Mordor
Tomb Raider 2013
Mafia 2
My Friend Pedro
The Amazing Spiderman

7. ya da 8. sınıfa giderken arkadaşlarımla Resident Evil 3: Nemesis oynardık. 3 kişi film izler gibi oyuna kaptırırdık kendimizi, çok keyifliydi. (Sanırım 2001-2002 yıllarıydı)

Tek başıma oynayıp aşırı keyif aldığım üç oyun var.
  • The Elder Scrolls IV Oblivion: Dünyası huzur veriyor. Çıktığı yıllarda mükemmel bir deneyim sunuyordu.
  • Half-Life: PC'de oynadığım ilk FPS oyunu değildi ama bu oyuna aşığım. En çok bitirdiğim oyunlardan.
  • Fallout New Vegas: Serinin en sevdiğim oyunu, benim için kusursuza yakın.

Geri
Yukarı