Oyun alacak param yok ne yapmalıyım?

Evet merhabalar ben Berat, yaşım 13. Ben PC'mde oyun oynamak istiyorum fakat oyun alacak param yok ne yapmaliyım?
Fitgirl Repack'den denemek istediğin oyunları indir ve beğenip orijinali için paran olursa almanı öneririm. Korsan normalde önermem de bence sonuçta orijinali alacaksan deneyebilirsin.

Nasılsa yapacağın şey belli, o yüzden hiç tersini söyleyip boşa yorum yapasım gelmedi. İndir korsan oyna ama burada teknik destek konusu açma. Korsan içeriklere destek verilmiyor.

Epic Games gibi ücretsiz oyunlar dağıtan platformları takip edersin bir de.
İddiaya varım birileri sadece linçlemek için bu cevabı bekliyor.

Bilmiyorum, bana kalırsa bu kadar büyütmeye gerek yok. Cidden parası olmayan bir insanın başka ne çözümü olabilir ki? Eğer para varsa korsan tabii ki de tercih edilmemeli ama ne bileyim kararsızım.

@Ellie Williams 13 yaşında biri var ortada, babasından oyunlar için 200-300 TL para isteyemeyecek. Hiçbir şekilde bu oyunları almayacak nasılsa. Oynama desen de bir şey değişmeyecek, yapacağı şey belli. :D

Olması gerekeni söyleyip dinlenmeyeceğine, kendimi başçavuşun eşeği olarak hissedeceğime bunu söyleyeyim de yapacağı şeyi söylemiş olayım.

Bilmiyorum, bana kalırsa bu kadar büyütmeye gerek yok. Cidden parası olmayan bir insanın başka ne çözümü olabilir ki? Eğer para varsa korsan tabii ki de tercih edilmemeli ama ne bileyim kararsızım.
Zaten stres atmak için bir oyun zevkimiz vardı, onu da heba ettiler. 700TL PS5 oyunları. Sigara alkolden fena vergiler.

Zaten stres atmak için bir oyun zevkimiz vardı, onu da heba ettiler. 700TL PS5 oyunları. Sigara alkolden fena vergiler.

Hocam kötü olan cidden alınabilir fiyatlar değil. İsteyen linçleyebilir. Ben ciddi manada bütçemin yetmediği oyunları korsan oynamayı planlıyorum. Eğer param varsa bunu yapmam zaten fakat bazı oyunlara cidden bütçe yetmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı