Oyun amaçlı 20 bin TL sistem önerisi

körbiginar

Kilopat
Makaleler
14
Yer
Dreamland
Daha fazla  
Merhaba. Arkadaşım için bakıyorum. Kendisi genelde LoL, Valorant gibi hafif, rekabetçi oyunlar oynar. Arada Xbox Game Pass'teki oyunları da oynuyor ama fazla ağır değil onlar da. Bütçesi 20 bin TL. Daha üstüne çıkması zor. Kendisi şu bilgisayarı attı. Ben baktım kasa dışında çok kötü değil gibi. Önerilerinizi beklerim. Ayrıca kendisi anakartta dahili ses kartı ve Wi-Fi adaptörü bulunmasını istiyor.

Biraz bekleyin derim. Son bir kaç gün içinde fiyatlar 2-3k artmış durumda. Yukarıda atılan sisteme bakabilirsiniz hemen alacaksanız.

İmkan var ise kesinlikle bunu alsın. 1K fiyat farkına çok çok değer. Bu bütçede alabileceği bütün sistemlere ciddi fark atacaktır.

Ek olarak yukarıdaki sistemleri almayın. Ederinden fazlaya koymuşlar bütün sistemleri.

İmkan var ise kesinlikle bunu alsın. 1K fiyat farkına çok çok değer. Bu bütçede alabileceği bütün sistemlere ciddi fark atacaktır.

Ek olarak yukarıdaki sistemleri almayın. Ederinden fazlaya koymuşlar bütün sistemleri.

Ekran kartı stokta yok. Mantis sistem sepete de eklenmiyor. Alttaki alınabilir ama.

Geri
Yukarı