Oyun Arkadaşı Arıyorum

Umut06_asd

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Dual Rtx 3070, Intel i5 11600k, Asus Prime B560 Plus, 24 gb 3600mhz 17cl ram, 1 Tb Kingston a2000, 500gb WD Blue SN570
Meslek
Öğrenci
13 yaşındayım. Hayatta en sevdiğim şey PC ile vakit geçirmek. PC ve oyunlardan anlarım. Arkadaş arıyorum.
Not: Valorant, Fortnite,Zula,Roblox gibi oyunlar oynamam.
Arkadaşlarımda aradığım özellik nefes alsın yeter. 😀
Genellikle oynadığım oyunlar;
Rust,Sea of Thieves, depth, gears 5 (hikayesini oynamadım), Don't Starve together, phasmophobia, dead bu daylight, stick fight, gang beast, R6, vs.
Çok oynamasamda (hatta hiç) tankım silinmeden önce CS:go'da rankım Gold nova 4 idi.

Özelliklerim;
Bonkörümdür, espiri yaparım, bazı şeylere aşırı kolay sinir olabilirim. Epic games'i sevmem. (Yani steam'i daha çok severim.)

DC:Marauder's Baby#7080

Son düzenleme:
13 yaşındayım. Hayatta en sevdiğim şey PC ile vakit geçirmek. PC ve oyunlardan anlarım. Arkadaş arıyorum.
Not: Valorant, Fortnite,Zula,Roblox gibi oyunlar oynamam.
Arkadaşlarımda aradığım özellik nefes alsın yeter. 😀
Genellikle oynadığım oyunlar;
Rust,Sea of Thieves, depth, gears 5 (hikayesini oynamadım), Don't Starve together, phasmophobia, dead bu daylight, stick fight, gang beast, R6, vs.

Özelliklerim;
Bonkörümdür, espiri yaparım, bazı şeylere aşırı kolay sinir olabilirim. Epic games'i sevmem.

DC:Marauder's Baby#7080
onlarıda oynarım ama pc yok :(

Not: Valorant, Fortnite, Zula, Roblox gibi oyunlar oynamam.

Bu arada bunları oynamama sebebim genelde "velet oyunu" diye hitap edilmesi değil bazı şeylere çok kolay sinirlenebildiğim için ve o oyunlarda çok gıcık tipler olabildiği için (herkes değil).
Minecraft seviyorsanız Survival girebiliriz.
Minecraft severim ama preminium'um yok lakin abimin var ve istediğim zaman ödünç alabilirim.
onlarıda oynarım ama pc yok :(
Aga be:(

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı