Oyun Arkadaşı Arıyorum

Minecraft severim ama preminium'um yok lakin abimin var ve istediğim zaman ödünç alabilirim.
Eğer kendi aranızda sunucu kurup oynayacaksanız premium Minecraft zorunlu değil. Korsan Minecraft'ta bile Multiplayer girebilirsiniz. (Aternos gibi yerlerden sunucu kurmanız gerekiyor)

R6 oynamayı düşünürsen seve seve oynarım. Her ne kadar kötü oynasam ve istihbarat vermede berbat olsam da oynamayı seviyorum ve bazen hiç de fena iş çıkartmıyorum. Düşünürsen Discord üzerinden ekle lütfen.

mstrikeout#7324

R6 oynamayı düşünürsen seve seve oynarım. Her ne kadar kötü oynasam ve istihbarat vermede berbat olsam da oynamayı seviyorum ve bazen hiç de fena iş çıkartmıyorum. Düşünürsen Discord üzerinden ekle lütfen.

mstrikeout#7324
Ben de kötü oynarım çünkü bayağı oynamadım.
Ayrıca Epic Games'i sevmediğiniz için olmaz (!)
Sevmemek derken steami daha fazla severim anlamında yazmaya çalışmıştım ama siz bilirsiniz.

13 yaşındayım. Hayatta en sevdiğim şey PC ile vakit geçirmek. PC ve oyunlardan anlarım. Arkadaş arıyorum.
Not: Valorant, Fortnite,Zula,Roblox gibi oyunlar oynamam.
Arkadaşlarımda aradığım özellik nefes alsın yeter. 😀
Genellikle oynadığım oyunlar;
Rust,Sea of Thieves, depth, gears 5 (hikayesini oynamadım), Don't Starve together, phasmophobia, dead bu daylight, stick fight, gang beast, R6, vs.
Çok oynamasamda (hatta hiç) tankım silinmeden önce CS:go'da rankım Gold nova 4 idi.

Özelliklerim;
Bonkörümdür, espiri yaparım, bazı şeylere aşırı kolay sinir olabilirim. Epic games'i sevmem. (Yani steam'i daha çok severim.)

DC:Marauder's Baby#7080
Kardeş dc'en 2022'de değişmiş galiba ben bulamadım adım ibrahim ekleyebilirsiniz dc:Ibrahim58#1699 . Oynadığım oyunlar Gmod,Csgo gibi 20 tane oyunum var.

Yeni konular

Geri
Yukarı