Oyun Arkadaşı Nasıl Bulunur?

Ağır konuştuğumu düşünmüyorum ama kırdıysam özür dilerim. Demek istediğim şu belki de burada ki insanlarla oynamaktan çok zevk alacaksın. Kimin ne olduğunu bilemezsin.
Ama belki o kişi benden zevk almayacak, benim sevmediğim oyunlardan zevk alacak kısaca zevkleri farklı olacak ha sıkıntı değil ben gene kendimi o kişinin zevklerine göre az da olsa yönlendiririm mesela sevmediğim bir oyunu sevdiğim bir insan oynarsa bende oynar yapmacıkdan zevk alırım kendimden çok başka insanları düşünürüm böyle bir durumda farklı konu açarım.

Arkadaşlar siz beni çok yanlış anladiniz ben isterim hepinizle oynamayı fakat bu tür ortamlarda kendimi acındırır gibi arkadaş bulmak istemiyorum beni oynayışımla beğenen, samimiyetimin farkında olan bir vesile ile tanışacağım arkadaşlıklar kurmak istiyorum çok özür dilerim dediğim gibi biraz asosyal olunca insan kendini ifade etmekde sıkıntılar çekebiliyor ama keşke bu kadar ağır konuşmasaydınız.

benimde yok :D o yüzden arkadaş olursan bende olurum yaşım büyük değil 13 olursan bende olurum samimide olurum tabi olursan arkdaş
Ama belki o kişi benden zevk almayacak, benim sevmediğim oyunlardan zevk alacak kısaca zevkleri farklı olacak ha sıkıntı değil ben gene kendimi o kişinin zevklerine göre az da olsa yönlendiririm mesela sevmediğim bir oyunu sevdiğim bir insan oynarsa bende oynar yapmacıkdan zevk alırım kendimden çok başka insanları düşünürüm böyle bir durumda farklı konu açarım.
her türlü oyunda severim fazla oyun ayrımım yok benimde pcim çoğu oyunu kaldırır laptop 16 GB ram
1 TB HDD i7 7700HQ galiba ekran kartım 1050

Son düzenleme:
Selam, maalesef gerçek hayatta olduğu gibi sanal ortamda da asosyalim. Her oyunu kaldıran bilgisayarım var ama oyunları birlikte oynayabileceğim arkadaşım yok. Bana tavsiye verir misiniz nasıl sanal ortamda, oyunlarda arkadaş edinebilirim, ne konuda girişken olmalıyım ya da siz nasıl tanıştınız arkadaşlarınızla? Kafa dengi arkadaşlarım olmasını Discord'dan oyundan oyuna akmayı ben de çok istiyorum teşekkürler şimdiden.

Yasın kaç? Gel oynayalım.

Selam, maalesef gerçek hayatta olduğu gibi sanal ortamda da asosyalim. Her oyunu kaldıran bilgisayarım var ama oyunları birlikte oynayabileceğim arkadaşım yok. Bana tavsiye verir misiniz nasıl sanal ortamda, oyunlarda arkadaş edinebilirim, ne konuda girişken olmalıyım ya da siz nasıl tanıştınız arkadaşlarınızla? Kafa dengi arkadaşlarım olmasını Discord'dan oyundan oyuna akmayı ben de çok istiyorum teşekkürler şimdiden.

Benim de sadece Roblox'u kaldıran bilgisayarım var.

Geri
Yukarı