Oyun bile oynayamamak

SupremsPlays

Centipat
Daha fazla  
Hayatım başlı başına boş geçiyor. Oyunlarla kafa dağıtmak istiyorum. Ekonomi ortada, bilgisayar bile alamıyorum. Anca YouTube'da gameplay videolarına falan bakabiliyorum. Aileme söyleyince ileride çalışıp alırsın diyor. Zaten asker olacağım bari bu yaşlarımda oyun oynayabilsem keşke. Benim durumda olan arkadaşlar da vardır büyük ihtimal. Konuşup sohbet edebiliriz.

Oku yeğenim ileride çalışarak
1686155994939.png

çalışarak alırsın.

Hayatım başlı başına boş geçiyor. Oyunlarla kafa dağıtmak istiyorum. Ekonomi ortada, bilgisayar bile alamıyorum. Anca YouTube'da gameplay videolarına falan bakabiliyorum. Aileme söyleyince ileride çalışıp alırsın diyor. Zaten asker olacağım bari bu yaşlarımda oyun oynayabilsem keşke. Benim durumda olan arkadaşlar da vardır büyük ihtimal. Konuşup sohbet edebiliriz.

Inan insanin bilgisayari olunca oyun oynayasi gelmiyor 3 hafta once aldim yeni bilgisayar 1 hafta hevesle heyecanla oynadim 2 3 gune sıktı 90 100 GB'dan asaagi oyun yok internetimizde kotu bence disari cik spor yap arkadaşlarınla dusuk boyutlu sistem gerektirmeyen oyunlar oynayabilirsin.

Bende de bilgisayar var ama artık oyun bile oynamıyorum neredeyse, 16 yaşındayım ama oyunlardan bu kadar erken soğuduğuma üzülüyorum açıkçası.

Bende de bilgisayar var ama artık oyun bile oynamıyorum neredeyse, 16 yaşındayım ama oyunlardan bu kadar erken soğuduğuma üzülüyorum açıkçası.
Inan insanin bilgisayari olunca oyun oynayasi gelmiyor 3 hafta once aldim yeni bilgisayar 1 hafta hevesle heyecanla oynadim 2 3 gune sıktı 90 100 GB'dan asaagi oyun yok internetimizde kotu bence disari cik spor yap arkadaşlarınla dusuk boyutlu sistem gerektirmeyen oyunlar oynayabilirsin.
Bende bu şekilde oyunlardan uzaklaşmak isterim. Spor yapıyorum fakat arkadaş cevrem oldugu çok söylenemez.

Hocam bakarsanız asker hedefini bir bakımınıza çıkartabilirsiniz aklınızdan. Çoğu ülke asker robot çalışmalarına başladı. Yazılım mühendisi arıyorlar. Yani asker olmak isteseniz bile bu hedefiniz suya düşecek. Yazılım, genetik mühendisliği gibi mesleklere/bölümlere yönelmenizi öneririm. Oyun konusuna gelince. Kim oyun oynayabiliyor hocam? Kendinizi geliştirmenizin vakti ve sırası. Oyun gibi boş şeylerle zaman kaybetmeyin derim. Kendinizi, sayısalınızı, genel kültürünüzü geliştirecek şeylerle uğraşın. Kitap okuyun. Yabancı dil öğrenin. Gidip de oyun oynayamıyorum, gameplay vs yazarsanız ileride ne asker olursunuz ne de bir meslek sahibi. Bu arada ileride asker olacağım gibi kesin cümleler de kurmayın. Ne olacağı belli değil.

Geri
Yukarı