Oyun bilgisayarı toplamak için tavsiyeler

• Konuyu başlatan Knoxx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 34
  • Görüntüleme 689

157 Bin TL tutuyor.
Yardımların için çok teşekkür ederim

10-15 yıl biraz abartı olur...
* AMD soket desteğinden dolayı ileri ki dönemlerde upgrade yapmanda daha avantajlı olacak.
* İşlemci ekran kartı darboğaz olayını hesaplayan siteler var, forumlarda sorarak cevap alabilirsin. Anakart özelliklerine ve kullanım amacına göre değişir.
* Farklı markalar olabilir.

Sistem önerisi istediğinde bütçene göre F/P sistem öneri her zaman yapan olacaktır.
Tamamdır. Yardımların için teşekkürler

157 Bin TL tutuyor.
Monitör, klavye, kulaklık, fare öneriniz var mı?

2.nesil i3 işlemcili sistemimi 12 yıldır kullanıyorum. Kasma sorunu dışında aşırı sorun çıkarmıyor. Sadece güncel oyunları oynayamıyorum ve blur gerektiren yerlerde sistem kasıyor onun dışında günlük işleri yerine getiriyor.
Adam oyun için alıyorum sistemi diyor.

Adam oyun için alıyorum sistemi diyor.

Sistemi topladıktan sonra sistem eskiyince parçaları yenilemeyi düşünün. Eskisini satıp ufak bir farkla yeni parça takmayı düşünürseniz 10-15 yıl rahat götürür.
İşlemci - Anakart uyumu için işlemcinin soket tipine bakın anakartın CPU soketi ile aynıysa uyumludur.
İşlemci, anakart ve ekran kartı markalar olabiliyor sorun olmaz.

Onlar içinde aynı şekilde ama bilemiyorum sanki acele diyorum sistemler için veya fazla abartıyorum. Ucuz olsa da olur.

Teşekkürler sizi yorduğum için özür dilerim önerilerinizi dikkate alacağım.

2.nesil i3 işlemcili sistemimi 12 yıldır kullanıyorum. Kasma sorunu dışında aşırı sorun çıkarmıyor. Sadece güncel oyunları oynayamıyorum ve blur gerektiren yerlerde sistem kasıyor onun dışında günlük işleri yerine getiriyor.
Güncel oyunlar en az i5 işlemci istiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı