Oyun Dosyasını Silmeden Format Atmak

koeken

Hectopat
Daha fazla  
Yanlişlikla Wındows dosyalarını sildim. Şimdı ıse USB ile format aticam ama format kısmında Hardisk'leri silerken GTA 5'i silmek istemıyorum. Çözumu var mı?

Bölümlendirme yaparken Harddisk'inizi C ve D diski olarak ayırdığınızı varsayarak, C'de sistem dosyalarınız varsa ve D'de ise size ait dosyalarınız varsa; yapmanız gereken C bölümünü biçimlendirmek D bölümüne dokunmamak olacaktır. Yalnız siz GTA 5 kurarken D'ye kurmayıp C bölümüne kurduysanız maalesef oyun dosyanız haliyle silinmiş olur. Haliyle oyunu yeniden kurmak zorunda kalırsınız.

Bölümlendirme yaparken Harddisk'inizi C ve D diski olarak ayırdığınızı varsayarak, C'de sistem dosyalarınız varsa ve D'de ise size ait dosyalarınız varsa; yapmanız gereken C bölümünü biçimlendirmek D bölümüne dokunmamak olacaktır. Yalnız siz GTA 5 kurarken D'ye kurmayıp C bölümüne kurduysanız maalesef oyun dosyanız haliyle silinmiş olur. Haliyle oyunu yeniden kurmak zorunda kalırsınız.
Ben bundan daha önce GTA 5'i D'ye taşımıştım ama oyunu açamadım.
ben şuan hindistanda'yim ve buraların ınternet'lerı yavaştır. Günler sürer oyunu yeni'den indirmek.
Acaba C'de olan GTA 5'ı D'ye Taşısam. Sonra'da format işlemin'de C'yi silsem D kalsa.
Sorun çıkar mı?

Başka alternatifiniz yok şu an anladığım kadarıyla. Bunu deneyin. Sanmıyorum olacağını ama denemedim hiç. Başka yöntem varsa bilen yazabilir tabi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı