Oyun ekibine arkadaş arayışı

Melih654

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an sunucuda 10 - 11 kişi var.
Genel olarak LoL, CS, Valorant, Apex, PUBG, L4D2 oyunları var ama tabii kişi sayısı ve aktiflik artarsa Co-op oyunlar da oynayabiliriz.(pummel, feign vb.)

Samimi bir ortam oluşturmaya çalışıyoruz.
Çoğumuzun genelde oynadığı arkadaşı olmadığı için kurduk sunucuyu.
Eğer böyle genelde tek oynayan biriyseniz gelmeniz iyi olabilir.
(Yaş olarak 18 üstü iyi olur ama çok altıda olmasın)

Gelmek isteyen olursa beni ekleyebilir DC: Yssmiac

Arkadaşlar şu an sunucuda 10 - 11 kişi var.
Genel olarak LoL, CS, Valorant, Apex, PUBG, L4D2 oyunları var ama tabii kişi sayısı ve aktiflik artarsa Co-op oyunlar da oynayabiliriz.(pummel, feign vb.)

Samimi bir ortam oluşturmaya çalışıyoruz.
Çoğumuzun genelde oynadığı arkadaşı olmadığı için kurduk sunucuyu.
Eğer böyle genelde tek oynayan biriyseniz gelmeniz iyi olabilir.
(Yaş olarak 18 üstü iyi olur ama çok altıda olmasın)

Gelmek isteyen olursa beni ekleyebilir DC: Yssmiac
Discord ismim küçük harfle olacak. yssmiac şeklinde

Son düzenleme:
Yaşım 22 dedin oyunlardan sadece Valorant'i oynuyorum kalanların oynamıyorum https://steamcommunity.com/profiles/76561198844986202/ Steam hesabım bu beraber oynayacak oyun falan varsa bakabilirsin oynarız sana uyarsa bu dediklerim seni DC'den eklerim.
DC den ekleyebilirsin seni sunucuya alırız sadece valorant oynuyorsan sıkıntı değil, senle de valo gireriz. Veya diğer oyunları da denemek istersin belki. DC den ekle sen beni.

16 yaşındayım toxic değilim 7/24 aktifim okula gitmiyorum
DC den ekle istersen seni sunucuya aliyim

DC'den ekleyebilirsin seni sunucuya alırız sadece Valorant oynuyorsan sıkıntı değil, senle de Valorant gireriz. Veya diğer oyunları da denemek istersin belki. DC'den ekle sen beni.

DC'den ekle istersen seni sunucuya aliyim.

Tamam yani arkadaslik ortamı olsun benim için yeterli sohbette ederim yani oyun olmasa da o oyunları da oynarimda PC'de alan kalmadı doldurduk ama boşaltınca Apex indirebilirim.

Tmm arkadaşlık isteği attım

Geri
Yukarı