Oyun Fatihi Twitch Bit dolandırıcılığı yapıyor

Şahsi fikrim Twitch her şeyden haberdar. Komisyonunu alıp geçiyordu bu zamana kadar. Ancak veriler nasıl olduysa sızdırıldı ve gümm. Şu an popüler olan yayıncılardan da beklemiyorum değil.

Facebook'ta yayın mı yapsak acaba biz de?

1635696686152.png

@FarqueS, veriler sızdırılınca da Twitch için de sıkıntı oldu. Twitch hâlâ sessiz sinema oynamaya devam ediyor, gerçekten suçsuz olsaydı kendini kesinlikle savunurdu. Burada Twitch'te suçlu.

Ya ciddi ciddi buna inanıyon mu? Elemana 2-3 ay içerisinde neredeyse 50000-60000 TL bit gelmiş, hala diyorki bana legal yollarla atıldı, legal olmasa Twitch vermezdi falan. Neredeyse 50000-60000 TL parayı ne diye 500K abonesi olan elemana versinler ki?
Ben bu işe bulaşmış veya bulaşmamış demedim ki. Sadece video paylaşmış. Onu halka arz ettim. Yoksa bana ne herkesin yaşantısı kendine. İster yontar ister yontmaz.

Gram tatmin edici değildi. Yorumları okuyunca daha da şüphelendim. Yazık cidden.
Hiç tatmin edici değil. Hesaba sürekli para gelmiş nasıl fark edemezsin ki ? Para takibi yapmamak ne demek milyoner misin kardeşim sen. Bir de videoyu da liste dışı yayınlamış. Yorumlara çok şaşırdım, koyun gibi milletin destekleyeceğini düşünüyordum.

Hangisi olaylar açığa çıkmasaydı çıkıp açıklama yapardı? Cevap veriyorum hiçbirisi. İlk günlerde biz olayları açığa çıkarıp forumlarda konu açtığımızda oralı olup cevap bile vermediler. Dalga geçer gibi Twitch izin veriyor, partnerliğimiz duruyor dediler. Şimdi daha yüksek sesle ağlayabilirler. Üzgünüm kimse onlara acımayacak. Kartların çoğunluğu yurtdışı kaynaklı.

Geri
Yukarı