Çözüldü Oyun GPU yerine CPU ile oynanabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

JustKado

Attopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben laptopumda Minecraft oynayacaktım fakat Minecraft'da FPS çok düşük görev yöneticinden baktığımda ekran kartı yerine CPU'nun kartı ile oynattığını gördüm. İnternetde araştırdım grafik ayarlarından yüksek performansa getirdim Java'yı fakat hala aynı ekran kartı güncel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Windows 10 ise arama kısmına oyun modu yazın sonra grafik ayarları sonra oyunun exe. Seçin ve kullanmak istediğiniz ekran kartını seçin.

Onu denedim fakat olmadı çözümü buldum, NVIDIA Denetim Masası'ndan oyunu seçip "OpenGL ile görüntü oluşturma GPU'su" ayarını ekran kartna çevirdiğimde düzeldi. Yinede teşekkür ederim :)
Windows 10 ise arama kısmına oyun modu yazın sonra grafik ayarları sonra oyunun exe. Seçin ve kullanmak istediğiniz ekran kartını seçin.

Onu denedim fakat olmadı çözümü buldum, NVIDIA Denetim Masası'ndan oyunu seçip "OpenGL ile görüntü oluşturma GPU'su" ayarını ekran kartna çevirdiğimde düzeldi. Yinede teşekkür ederim :)

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı