Oyun & grafik & yazılım için laptop önerisi

Arkadaşlar msi'nin modelini yazmayı unuttuğum için sizlerden özür diliyorum . Msi'nin tam modeli şu :

Msi GE75 RAIDER 9SE-411TR
Dediğim gibi ram eklemesi yapabilirsin yetmediği yerde ki yetecektir, ama ekran kartında öyle bir seçeneğin bulunmayacağı için Asus al, aynı özellikler olsaydı bile Asus derdim, şimdiden hayırlı olsun.

Ben olsam hem tasarım hem ekran kartının daha güçlü olmasından dolayı. ASUS ROG G731GW-EV001 seçerdim.

Arkadaşın bahsettiği 13.500₺ olan msi bu herhalde çünkü bu fiyata başka msi ge75 raider bulamadım. Yani iki modeldeki gpu aynı değil.

Son düzenleme yapmış, Sadece G75 Raider yazınca 2070 Modeli sandım. MSI GE75 RAIDER 8SF-229TR I7-8750H 32GB RTX2070 8GB 256SSD+1TB 17.3 FHD 144HZ 3Ms W10-OUTLET Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Hocam o paraya mükemmeli masaüstü toolanir:)

Yazdığım ilk mesajı dikkatli okumadınız sanırım veyahut ben detaylıca açıklamadığım için böyle bir izlenime kapıldınız . Kolay Taşınabilir olması nedeniyle laptop almak istiyorum .
Gönderdiğiniz laptop asus dan daha iyi özelliklere sahip gözümden kaçmış bunun için teşekkür ederim.

Asus un eksiği ram 16 gb , artısı ise işlemcisi 9750H olması - Msi nin artısı ram 32 gb ekran kartı da aynı olması fiyatının daha uygun olması , eksisi ise işlemcisinin 8750H olması .

Siz olsanız ne yapardınız ?

Son düzenleme:
Yazdığım ilk mesajı dikkatli okumadınız sanırım veyahut ben detaylıca açıklamadığım için böyle bir izlenime kapıldınız . Kolay Taşınabilir olması nedeniyle laptop almak istiyorum .

Gönderdiğiniz laptop asus dan daha iyi özelliklere sahip gözümden kaçmış bunun için teşekkür ederim.

Asus un eksiği ram 16 gb , artısı ise işlemcisi 9750H olması - Msi nin artısı ram 32 gb ekran kartı da aynı olması fiyatının daha uygun olması , eksisi ise işlemcisinin 8750H olması .

ASUS almak daha mantıklı gibi geliyor, Yeni nesil işlemcisi var. Ancak 32GB RAM'e Yükseltme yapılabiliyor mu bilmiyorum, Amazon gibi yerlerden Laptop almanızı öneririm.

https://www.amazon.com/gp/product/B07QNMFR4V/ref=ox_sc_act_title_1?smid=ATVPDKIKX0DER&psc=1 Bunu buldum, 10.335 TL'ye satılıyor.

Neden amazonu önerdiğinizi açıklayabilir misiniz ?
Daha uyguna aynı Laptop'ları alabiliyorsunuz, Ayrıca Kara Cuma indirim'leri Amazon'da gerçek attığım Laptop 400 Dolar daha ucuza satılıyor.

Daha uyguna aynı Laptop'ları alabiliyorsunuz, Ayrıca Kara Cuma indirim'leri Amazon'da gerçek attığım Laptop 400 Dolar daha ucuza satılıyor.
Amazon da yapılan ödeme sonrası taşıma aşaması ile alakalı hiç bir bilgim yok . Herhangi bir sorun çıkacağını sanmıyorum şirketin büyüklüğü açısından ama taşıma işlemi sorunsuz oluyordur herhalde.

Amazon da yapılan ödeme sonrası taşıma aşaması ile alakalı hiç bir bilgim yok . Herhangi bir sorun çıkacağını sanmıyorum şirketin büyüklüğü açısından ama taşıma işlemi sorunsuz oluyordur herhalde.
Evet ödeme işleminde Vergi vs. sizden temin ediliyor, Taşıma konusunda da sorun yaratmıyor gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Evet ödeme işleminde Vergi vs. sizden temin ediliyor, Taşıma konusunda da sorun yaratmıyor gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
Yazın amazon ile yaptığım ile görüşmede satının kendileri yani Amazon olması durumunda bir sıkıntı olmuyormuş. Eğer sıkıntı olursa kendileri ilgileniyormuş. Eğer oradan alacaksanız bunu göz önünde bulundurun. Ayrıca klavye ingilizce gelecek bunu da unutmayın.
Bu model "Yenilenmiş, Outlet" yani sıfır değil. Satıcı açıklamada belirtmiş ben olsam tercih etmez ve Asus'u TR'den alırdım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı