Oyun Hastası Yeğene Alınacak Şeyler

Bence bunu alın. Birçok oyunu içeriyor.

Aynen sağol oyun almak istemiyorum. Çünkü bayabi fazla oyunu var. Elektronik bir şey almak istiyorum. Akıllı Saat gibi yada kablosuz kulaklık müzik dinlemek için Star-Wars hastası.
Dediğim gibi bilgisayara olan ilgisini yazılıma yönlendirmezseniz veya faydalı bir aktiviteye çevirmezseniz çocuk lise hayatında başarısız olur. Ben 2 sene önce onun yaşındayken de aynılarını düşünüyordum ilk sınavlarım iyi gelmişti ikinci sınavdan 05 alınca aklım başıma geldi :D

Bence elektronik cihazlardan biraz uzak durabilmesi adına ona evcil bir hayvan almanız daha iyi olacak gibi duruyor. Bende 14 yaşındayım üç tane kuş muhabbet kuşu aldım ve onlarla ilgileniyorum bir nebzede olsa azaldı bağımlılığım. Daha liseye yeni geçtiğimiz için derslerine odaklanması gerek . Özellikle geçen yıl görmediği derslerine (fizik,kimya,biyoloji) . Benim şu an ortalamam 81.100 takdiri kaçırıyorum ama benim yüzümden çünkü hep sınavlara bir gün önce 4 er saat çalışıyordum (örneğin ertesi günün sınavı matematik ve biyoloji ise 4 saat matematik 4 saat biyoloji) ve kafam çok karışıyordu. Ama dersleri çok dikkatli dinliyorum. 9. Sınıf biraz zor ve çalışmadan yapamaz. (35 kişilik sınıfta 17 kişi kalıyor)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı