Oyun hayatına RDR 2 ile başlanır mı?

Yaşım 27 aslında çocukluğumdan beri sürekli oyun oynarım fakat sistemim olmadığı için son 5-10 yılın oyunlarına biraz uzak kaldım. Yeni sistem topladım. Oyun macerama RDR 2 ile başlarsam geri kalan oyunlar sarmamazlık yapar mı? Herkes en iyi oyun olduğunu söylüyor o yüzden bende bunu merak ettim.
Bence 2010'dan itibaren yavaş yavaş gelmem daha iyi olabilir. Lakin çok da bir sorun olmuyor. Ben Rdr2 oynayıp Batman arkham aslyum'a geçmiştim. Hiç de bir sıkıntı olmamıştı. İçten içe karşılaştırma yapabilirsiniz ama sonuçta her oyunun tadı farklı olduğu için bir sorun teşkil etmeyecektir.

Bu konu tamamıyla kişisel. Elbette insan bir oyundan bir oyuna geçerken bir kıyas yapıyor kafasında. Bazıları bu kıyası ciddiye alırken kimisi es geçebiliyor. Ben RDR2 oynadıktan sonra bu kıyası yaptım ve geçtim. Fakat oyunu oynayan bir arkadaşım RDR2'den sonra hiçbir Single Player oyundan zevk almadığını söyledi. Çıta çok artınca, insanın oyundan zevk alma eşiği de artıyor doğal olarak.

Bence eski oyunları uzun bir süre oynayamazsın. Yüksek grafikli, yüksek prodüksiyonlu, iyi işlenmiş bir hikayeli oyuna başlayınca eskiler tat veremeyebiliyor çoğu zaman.
Mesela ben AC Odyssey oynadıktan sonra diğer oyunları oynayasım gelmedi. İnanır mısın hala etkisindeyim, son 3 yıldır ara ara AC Odyssey oynuyorum. Bu kadar güzel oyun mu yapılır be arkadaş :D

Yaşım 27 aslında çocukluğumdan beri sürekli oyun oynarım fakat sistemim olmadığı için son 5-10 yılın oyunlarına biraz uzak kaldım. Yeni sistem topladım. Oyun macerama RDR 2 ile başlarsam geri kalan oyunlar sarmamazlık yapar mı? Herkes en iyi oyun olduğunu söylüyor o yüzden bende bunu merak ettim.

Tam olarak bu söylediğini yaptım ve 6 ay başka oyunlardan keyif almadım ama yine de RDR2 ile basla :)

Kaynak görüntüyü göster

Bununla başlamalısın evlat.

Hocam ben Assassins Creed serisi ile başlamıştım RDR2 yi de şu an oynuyorum 10 numara oyun ama öyle uzun süreli etki bırakacağını falan sanmıyorum.

Geri
Yukarı