Steam Oyun hediyesi dolandırıcılığı

Gecmis olsun :( crack onermek gibi olmasin da keske crack yukleseydiniz:(
Teşekkür ederim. Biz zaten indiremedik. Hastanenin interneti steam e giriş yapamıyor. Bak burda dursun çıkınca oynarız gibisinden bi alım yaptım ben. Sevdiği bi kaç küçük boyutlu oyunu mobil hattımın internetini paylaşarak indirdim hepsi bu. Zaten indirmiş ve iki saat kullanmış olsam iade kabul edilmiyormuş..

Teşekkür ederim. Biz zaten indiremedik. Hastanenin interneti Steam'e giriş yapamıyor. Bak burada dursun çıkınca oynarız gibisinden bir alım yaptım ben. Sevdiği birkaç küçük boyutlu oyunu mobil hattımın internetini paylaşarak indirdim hepsi bu. Zaten indirmiş ve iki saat kullanmış olsam iade kabul edilmiyormuş.

Geçmiş olsun 🥺 Raporladim dolandırıcı olan sahisi😉

Geçmiş olsun 🥺 Raporladim dolandırıcı olan sahisi😉
Teşekkürler hocam 🙏🏻

Arkadaşlar herkese tekrar merhaba. Bu dolandırıcı arkadaş bana tekrar yazdı abi hesabım çalındı oyunu tekrar atmamı istersen bana para at diye. Ben de geçer seferki gibi oyunu at önce dedim. Şu an oyunu indirip oynayacağım tekrar iade alabilir mi oyunu? (bunlar da ne yüzsüz aynı adamı iki defa dolandırmaya kalkmak nedir?)

Son düzenleme:
Teşekkürler hocam 🙏🏻

Arkadaşlar herkese tekrar merhaba. Bu dolandırıcı arkadaş bana tekrar yazdı abi hesabım çalındı oyunu tekrar atmamı istersen bana para at diye. Ben de geçer seferki gibi oyunu at önce dedim. Şu an oyunu indirip oynayacağım tekrar iade alabilir mi oyunu? (bunlar da ne yüzsüz aynı adamı iki defa dolandırmaya kalkmak nedir?)
Para gönderme birdaha, oyunu atmasını iste yine aynı şekilde iade yapabilir

Para gönderme bir daha, oyunu atmasını iste yine aynı şekilde iade yapabilir.

Sende onu dolandir? (Pek etik değil ama intikam al)

Teşekkürler hocam 🙏🏻

Geri
Yukarı