Oyun içi alışveriş mi yoksa oyun almak mı?

arasmaras

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI RTX3060 12GB
RYZEN5 5600
32GB RAM
MSI A520
MSI 550W
Valorant oynuyorum bu aralar az çok. RGX katana geldi 850 liraya alsam mı hoşuma gitti ya da.
Elden Ring.
Rust.
Baldur's Gate 3 mü alayım? Karar veremedim.
1000 lira param var. Akşam Steam indirimleri gelecek sanırım. Oradan almayı planlıyorum oyun alırsam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun alın bence. Valorant oynarsınız daha sonra sıkıldığınızda o oyuna geçersiniz. Bence daha mantıklı skin almaktan :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant'ta sakın skin almayın çünkü oyunun ceza uygulaması bir süre sonra çok katılaşıyor. Chate normal bir şey yazıyorsunuz içinde İngilizce'de yasaklı kelime var diye 1 hafta banlıyor.

Valorant'ta sakın skin almayın çünkü oyunun ceza uygulaması bir süre sonra çok katılaşıyor. Chate normal bir şey yazıyorsunuz içinde İngilizce'de yasaklı kelime var diye 1 hafta banlıyor.
Skin ile ceza almanın arasında ki bağ? Chate küfür yazma banlanma. Bu skin almamana bir sebep değil.

Skin ile ceza almanın arasında ki bağ? Chate küfür yazma banlanma. Bu skin almamana bir sebep değil.
Siz küfür yazmadan cümlenin içinde ingilizce küfür buluyor diyorum.

Ayrıca oyunu yarım bıraka bıraka zamanla ceza süreleri çok uzuyor en küçük şeyde 1 hafta veriyor. ''Paranızla rezil olmayın'' diye diyorum.

Siz küfür yazmadan cümlenin içinde ingilizce küfür buluyor diyorum.
Yıllardır oynuyorum oyunu. Chat'i de aktif kullanıyorum. Bana neden atmıyor? İçerisinde küfür içerikli bir mesaj yazmayın sizde. Rainbow Six Siege oyununda mesela, fazlaca elite skinim var. Para'da verdim. En ufak şeyde ceza veren sistemi var. Onda da bir şey olmuyor? Küfür içerikli bir mesaj ile para verme arasında ki bağlantı ne?

Valorant oynuyorum bu aralar az çok. RGX katana geldi 850 liraya alsam mı hoşuma gitti ya da.
Elden Ring.
Rust.
Baldur's Gate 3 mü alayım? Karar veremedim.
1000 lira param var. Akşam Steam indirimleri gelecek sanırım. Oradan almayı planlıyorum oyun alırsam.

Rust veya Elden Ring öneririm. Oyuna para yatırmaya bin basar.

Yeni konular

Geri
Yukarı