Oyun için 24 Mbps İnternet Yeter Mi ?

Bizim binayı ve karşıdaki siteyi kafalayıp 30 kişi dilekçe yazarsak umarım fiber altyapı çekerler. Hatta burada hiç fiber yok onlar için de avantaj olur.
Eğer binanın önünden hat geçiyorsa 7-8 daire onaylar ve yönetici gidip başvurursa hat çekebilirler. Onaydan kastım binada 7-8 Süperonline abonesi olması veya Süperonline'ye altyapı için başvuruda bulunması gerekir eğer bu şartları sağlamıyorsanız boşuna uğraşmanın mantığı yok.

Eğer binanın önünden hat geçiyorsa 7-8 daire onaylar ve yönetici gidip başvurursa hat çekebilirler. Onaydan kastım binada 7-8 Süperonline abonesi olması veya Süperonline'ye altyapı için başvuruda bulunması gerekir eğer bu şartları sağlamıyorsanız boşuna uğraşmanın mantığı yok.

Şuan değilim ama altyapı başvurusu yapamaz mıyım ?

Santral uzaklığı ve yükleme çok önemli ben 16 mbps ile lolü 55 cs go yu 60 la oynuyordum binamıza kutu bağlandı ordan kablo çekildi eve şuan 100 mbps internet erişimim var lolü 34 pingle oynuyorum sunucu taşınınca 14 oldu bakır kabloyla gelen çakma fiber ile yoğunluğun başladığı saatlerde ping çok artıyordu iyi bir oyun deneyimi için gerçek fiber şart tt den uzak durun.

Oynadığınız oyuna bağlı. Ben CS GO oynuyorum ve bu oyunda 18-18 maç yaparken (topluluk sunucuları vs.) 8 MBPS gayet yeterli oluyor ama 3 MBPS'ye düştüğünde bazen lag (gecikme) veya ping artması gibi durumlar meydana geliyor. Siz BF1 32-32 Multiplayer maç atarsanız 3 MBPS yetmez ya ping çok yükselir ya da lag ciddi oranda artar. Ve bu arada 24 MBPS fazlasıyla yeterli olur.

Size internetle alakalı bir soru sormak istiyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı