Oyun için 2500 TL kulak içi kulaklık önerisi

Bütçe
2000

Cnpay

Hectopat
Daha fazla  
Piyasa sanırım bayağı kıt ama oyun için kulak içi kablolu kulaklık arıyorum. Kulak dışı dışarıda kullanımda vesaire saçma olacağını düşündüğüm için almayı düşünmüyorum. Kablosuz da keza performans olarak ve şarj olarak kablolu kadar iyi olabilir mi düşüncesi ve fiyatlarından dolayı düşünmüyorum. Ekstra mikrofonu discord da iş görsün yeterli.
Bütçe esnek sayılır ama 2500 TL altında olursa iyi olur.

Son düzenleme:
250 TL daha çıkarım derseniz linkini attığımın eşdeğer kalitesinde ürün yok piyasada.

250 TL daha çıkarım derseniz linkini attığımın eş değer kalitesinde ürün yok piyasada.

Cloud 2 ile aynı ne gerek var bu fiyata çıkmaya?

Düşüneceğim ama kulak içi önerseniz daha iyi olur. Yine de teşekkür ederim.

250 TL daha çıkarım derseniz linkini attığımın eşdeğer kalitesinde ürün yok piyasada.

Kulak içi diyor.

Cloud 2 ile aynı ne gerek var bu fiyata çıkmaya?
Cloud 2 ile neyi aynı hocam. Hz aralığı ve imdedance değerleri farklı buda sürücü aynı olsa dahi aradaki ses performansını değiştiricektir. Ayrıca Cloud 2'nin mikrofonu leş bir mikrofon sesi aşırı robotik alıyor bu kulaklığın efsane bir mikrofonu var.

Bu arada kusura bakmayın kulak içi kısmını görmedim

Kulak içi için attığımı öneririm ama biraz pahalı.

Cloud 2 ile neyi aynı hocam. Hz aralığı ve imdedance değerleri farklı bu da sürücü aynı olsa dahi aradaki ses performansını değiştiricektir. Ayrıca Cloud 2'nin mikrofonu leş bir mikrofon sesi aşırı robotik alıyor bu kulaklığın efsane bir mikrofonu var.

Bu arada kusura bakmayın kulak içi kısmını görmedim.

Kulak içi için attığımı öneririm ama biraz pahalı.

Bütçemi gerçekten aşıyor maalesef ki...

Bu kulaklık şu anda gereksiz derecede ucuza denk geliyor. Öneririm. Ayrıca moondrop aria oldukça bilinen bir modeldir.

Mikrofonu vesaire iş görür mü bir de yurt dışı ürünü almak biraz açıkçası beni itiyor sorunlu gelebilir.

Mikrofonu vesaire iş görür mü bir de yurt dışı ürünü almak biraz açıkçası beni itiyor sorunlu gelebilir.
Evet. Amazondan alıyorsunuz aliexpress veya başka bir yerden değil. Herhangi bir sıkıntı olursa rahatlıkla halledebilirsiniz. Ayrıca Moondrop Aria Snow bu bütçede bulabileceğiniz en iyi kulakiçi kulaklık.

@Cnpay Pardon düzeltiyorum, Aria Snow'un mikrofonu yokmuş. Fakat mikrofonsuz kabul ederseniz -ki kablosu değiştirilebiliyor. Aliexpress veya başka yerlerden mikrofonlu 2 pin 0.78 kablo alırsanız iş görür- ses kalitesi olarak en iyisi bu bütçede bu.

Son düzenleme:
Cloud 2 ile neyi aynı hocam. Hz aralığı ve imdedance değerleri farklı bu da sürücü aynı olsa dahi aradaki ses performansını değiştiricektir. Ayrıca Cloud 2'nin mikrofonu leş bir mikrofon sesi aşırı robotik alıyor bu kulaklığın efsane bir mikrofonu var.

Cloud 2'nin mikrofonuna çok gereksiz gömüyorsunuz. Aktif olarak kullanıyorum ve gayet iyi, daha iyisi vardır ama leş falan değil.

Geri
Yukarı