Oyun için Curved vs düz monitör

Bütçe
4100

EmreCann4

Decapat
Daha fazla  
Hocam benim 2 tane arkadaşım curved monitör aldı bir tanesi hemen sattı diğer arkadaş kullanıyor fakat ikisinde de duyduğum göz ve baş ağrısı yaptığı ama alışırsın diye düşünüyorum görüntü olarak güzel duruyor bence

27 ve üzeri kesinlikle Curved yoksa Online FPS oyunlarında takibi çok zor oluyor düzün. 24 ve altı bence düz.

Oyun için 27 inç. Ve üzerinde Curved mi öneriyorsun hocam? Ve bu bıraktıoğım linklerdeki ürünler nasıl sizce alınır mı?

Game booster alınmaz. Bütçe belirtmemişsiniz.
Curved almayın. 27 inç 1080p için iyi değil. 24 inç ideal.

Bütçe maksimum 4.5k hocam Hepsiburada'dan önerirseniz iyi olur hemen al sonra öde ile alıcağımda.

Bütçe maksimum 4.5k hocam Hepsiburada'dan önerirseniz iyi olur hemen al sonra öde ile alıcağımda.
En iyisi bu emin olun. Bütçenizi 500 aşıyor ama harika monitör.

Bu da iyi bunu da alabilirsiniz.

Oyun için 27 inç. Ve üzerinde Curved mi öneriyorsun hocam? Ve bu bıraktıoğım linklerdeki ürünler nasıl sizce alınır mı?

Ben bilgisayarı hem kod yazma, hem oyun oynama hem de film izleme amaçlı kullanıyorum, gayet yeterli ve sorunsuz, hikayeli oyunlarda 2K çözünürlük kullanıyorum, rekabetçi oyunlarda 1080p 165 Hz oynuyorum. Ama tabii tercih meselesi, 32 inç büyük gelir derseniz bir şey diyemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı